VOORLOPIGE STARTLIJST - DEZE WORDT DAGELIJKS AANGEPAST
HOOFDSTELNUMMER VERPLICHT IVM SUBTOP WEDSTRIJD
KIJK DE OCHTEND VAN DE WEDSTRIJD NOG EVEN NAAR DE STARTLIJST IVM LAATSTE WIJZIGINGEN

Lijst gemaakt op: 03-07-2020 20:43:22

KNHS DRESSUUR PAARDEN EN PONY'S BB T/M ZT, 04-07-2020 & 05-07-2020

L1/L2 1STE PROEF
L1/L2 2DE PROEF
M1 T/M M2 1STE PROEF
M2 T/M M2 2DE PROEF
BB T/M M2 1STE PROEF
BB T/M M2 2DE PROEF

L1/L2 1STE PROEF

Ring 1

Jury bij C: Vos, C.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:00191Miranda BikLeopold TZhivagoL1P9Hollandsche IJsselruiters, RV.
2--09:07152Lotte SchippersIndyEverdaleL2P13Waalruiters, RV. De
3--09:14630Lotte De GrootCointreauUptownL2P13Voornruiters, RV. De
4--09:21479Marlies van ZijdveldFelicityApplausL2P13Jacobs, Stal
5--09:28163Job van den OeverHerosVader OnbekendL2P13Lunaruiters, RV.
6--09:35765Marije SmitKameraadGeorge ClooneyL2P13Veldruiters, RV.
7--09:42815Danielle De JongJerdeauxFerdeauxL2P13Hilversumse Rijclub, RV.
8--09:49643Lucinda KoelewijnEsstellaVerdiL1P9Gouden Adelaar, RV. De
9--09:56893Rinske RooijKandafanoryFairytaleL1P9Soest, RV.
10--10:03855Lisa HazendonkKoenrad VbDurrantL1P9Soest, RV.
11--10:10812Renée MuddeUmbertoGribaldiL1P9Soest, RV.
12--10:17502Marjolijn TakkeBeukestein's Kassandra UtopiaDream BoyL1P9Voornruiters, RV. De
10:24 pauze (15 min.)      
13--10:39407Ymke Van EijdenAladinBekveld's DaveL1C9Soest, PC.
14--10:46923Liz WoudenbergCalvitio’s Lizzy--L1B9Barneveld e.o., PC. RSV
15--10:53151Britt DaselaarJuly de KalechFlamenco DesemillyL1E9Nieuw Eldorado, HC.
16--11:00850Meredith van der HaarBramVader OnbekendL1D9Barneveld e.o., PC. RSV
17--11:07573Yara Van den BergRickyArmanis DiplomatL1D9Voorwaarts, PC.
18--11:14353Carmen CoronelTango CXXXIIIRio TintoL1E9Stad en Lande Ruiters, PC.
19--11:21900Jasmijn Van de BiltVigoVlegelL2D13Veldruiters, PC. De
20--11:28430Melanie DraakAltrido Amy's FlorisOrlandoL2E13Johan Willem Friso, PC.
21--11:35986Shailey GaariCardanasEcijano MacL2E13Panta Rhei (PC.)
22--11:42443Mirthe Den HollanderEnza Jillz FestivalLeun Veld's ZandroL2E13Barneveld e.o., PC. RSV
23--11:49491Thirsa VeldhuizenJodyOrchard Red PrinceL2D13Hooglandertjes, PC. De
24--11:56479Myra FransenXaliaDe Vriesjes MitchL2C13Hooglandertjes, PC. De
25--12:03175Trudy PostBe FairInspekteurM1P17Soest, RV.


Terug naar de top

L1/L2 2DE PROEF

Ring 2

Jury bij C: Hartog - Van de Munt, G.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--09:10191Miranda BikLeopold TZhivagoL1P10Hollandsche IJsselruiters, RV.
2--09:17152Lotte SchippersIndyEverdaleL2P14Waalruiters, RV. De
3--09:24630Lotte De GrootCointreauUptownL2P14Voornruiters, RV. De
4--09:31479Marlies van ZijdveldFelicityApplausL2P14Jacobs, Stal
5--09:38163Job van den OeverHerosVader OnbekendL2P14Lunaruiters, RV.
6--09:45765Marije SmitKameraadGeorge ClooneyL2P14Veldruiters, RV.
7--09:52815Danielle De JongJerdeauxFerdeauxL2P14Hilversumse Rijclub, RV.
8--09:59643Lucinda KoelewijnEsstellaVerdiL1P10Gouden Adelaar, RV. De
9--10:06893Rinske RooijKandafanoryFairytaleL1P10Soest, RV.
10--10:13855Lisa HazendonkKoenrad VbDurrantL1P10Soest, RV.
11--10:20812Renée MuddeUmbertoGribaldiL1P10Soest, RV.
12--10:27502Marjolijn TakkeBeukestein's Kassandra UtopiaDream BoyL1P10Voornruiters, RV. De
10:34 pauze (15 min.)      
13--10:49407Ymke Van EijdenAladinBekveld's DaveL1C10Soest, PC.
14--10:56923Liz WoudenbergCalvitio’s Lizzy--L1B10Barneveld e.o., PC. RSV
15--11:03151Britt DaselaarJuly de KalechFlamenco DesemillyL1E10Nieuw Eldorado, HC.
16--11:10850Meredith van der HaarBramVader OnbekendL1D10Barneveld e.o., PC. RSV
17--11:17573Yara Van den BergRickyArmanis DiplomatL1D10Voorwaarts, PC.
18--11:24353Carmen CoronelTango CXXXIIIRio TintoL1E10Stad en Lande Ruiters, PC.
19--11:31900Jasmijn Van de BiltVigoVlegelL2D14Veldruiters, PC. De
20--11:38430Melanie DraakAltrido Amy's FlorisOrlandoL2E14Johan Willem Friso, PC.
21--11:45986Shailey GaariCardanasEcijano MacL2E14Panta Rhei (PC.)
22--11:52443Mirthe Den HollanderEnza Jillz FestivalLeun Veld's ZandroL2E14Barneveld e.o., PC. RSV
23--11:59491Thirsa VeldhuizenJodyOrchard Red PrinceL2D14Hooglandertjes, PC. De
24--12:06479Myra FransenXaliaDe Vriesjes MitchL2C14Hooglandertjes, PC. De
25--12:13175Trudy PostBe FairInspekteurM1P18Soest, RV.


Terug naar de top

M1 T/M M2 1STE PROEF

Ring 1

Jury bij C: Graaf, D.M. De

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:00988Robin SlumpCompromisHarley VdlM2P21Dijckhoeve, RV. De
2--13:07166Sigrid KalkJulioImpaciente 2M2P21Eemruiters, RV.
3--13:14484Karen Van der MadeJackieCoral RossM2P21RV. Gouden Hert (HVP.)
4--13:21795Marike RigterRiccoLeuns Veld's LordM2P21Soest, RV.
5--13:28850Jesslin Galiart (HC)King van het HaarboschSpielbergM2P21Stroe, RV.
6--13:35806Darielle Van BemmelInspiradoDesperadoM2P21Veldruiters, RV.
7--13:42988Bente Van BeersDancerSandreoM2P21Rijnruiters, RV.
8--13:49718Annelien Van der TolChristiana DiorJohnsonM2P21Laak, RV. De
9--13:56001Nanouke van 't Riet - VisserDa VinciRubiquilM2P21Maarnse Bergruiters, RV.
10--14:03137Robin SlumpSir SeppSir DonnerhallM2P21Dijckhoeve, RV. De
11--14:10633Astrid BosAzraArco PoloM1P17Paardenvreugd, RV.
12--14:17959Britte PoelFernandoUvolinusM1P17Neuderuiters, RV.
14:24 pauze (15 min.)      
13--14:39835Gabrielle Röst - de GrootPrince FuerstenFuerstenballM1P17Stroe, RV.
14--14:46333Simone CosseeHercules hCliff ZM1P17SRJV. Groenendaal, RV.
15--14:53768Niels Van BrummelenKavelliObeliskM1P17Schaapskooi, RV.
16--15:00378Zaira Van VlietFemkeAertbreakerM1P17Voornruiters, RV. De
17--15:07860Eileen Van den BromFigaro PQuasimodo Vd MolendreefM1P17Laak, RV. De
18--15:14148Olivia VliekAnnamiraFiderbachM1P17Soest, RV.
19--15:21483Maria FilimonenkoEdel ArtEdelmanM1P17La Grande, RV.
20--15:28394Malu BrandsChello PMarrondales MacintoshM1D17Voornruiters, PC. De
21--15:35652Annike SlotD-Igor van BeukenhofIdocusM1E17Any Dale, PC.
22--15:42030Judith BorstMastwood Fleur De LysBerkhofs SunlightM2D21Voornruiters, PC. De
23--15:49858Marco RoelofsenWillem IlWelt Hit IIL2P13SRJV. Groenendaal, RV.


Terug naar de top

M2 T/M M2 2DE PROEF

Ring 2

Jury bij C: Andel, C.C.E.T.H. Van

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:10988Robin SlumpCompromisHarley VdlM2P22Dijckhoeve, RV. De
2--13:17166Sigrid KalkJulioImpaciente 2M2P22Eemruiters, RV.
3--13:24484Karen Van der MadeJackieCoral RossM2P22RV. Gouden Hert (HVP.)
4--13:31795Marike RigterRiccoLeuns Veld's LordM2P22Soest, RV.
5--13:38850Jesslin Galiart (HC)King van het HaarboschSpielbergM2P22Stroe, RV.
6--13:45806Darielle Van BemmelInspiradoDesperadoM2P22Veldruiters, RV.
7--13:52988Bente Van BeersDancerSandreoM2P22Rijnruiters, RV.
8--13:59718Annelien Van der TolChristiana DiorJohnsonM2P22Laak, RV. De
9--14:06001Nanouke van 't Riet - VisserDa VinciRubiquilM2P22Maarnse Bergruiters, RV.
10--14:13137Robin SlumpSir SeppSir DonnerhallM2P22Dijckhoeve, RV. De
11--14:20633Astrid BosAzraArco PoloM1P18Paardenvreugd, RV.
12--14:27959Britte PoelFernandoUvolinusM1P18Neuderuiters, RV.
14:34 pauze (15 min.)      
13--14:49835Gabrielle Röst - de GrootPrince FuerstenFuerstenballM1P18Stroe, RV.
14--14:56333Simone CosseeHercules hCliff ZM1P18SRJV. Groenendaal, RV.
15--15:03768Niels Van BrummelenKavelliObeliskM1P18Schaapskooi, RV.
16--15:10378Zaira Van VlietFemkeAertbreakerM1P18Voornruiters, RV. De
17--15:17860Eileen Van den BromFigaro PQuasimodo Vd MolendreefM1P18Laak, RV. De
18--15:24148Olivia VliekAnnamiraFiderbachM1P18Soest, RV.
19--15:31483Maria FilimonenkoEdel ArtEdelmanM1P18La Grande, RV.
20--15:38394Malu BrandsChello PMarrondales MacintoshM1D18Voornruiters, PC. De
21--15:45652Annike SlotD-Igor van BeukenhofIdocusM1E18Any Dale, PC.
22--15:52030Judith BorstMastwood Fleur De LysBerkhofs SunlightM2D22Voornruiters, PC. De
23--15:59858Marco RoelofsenWillem IlWelt Hit IIL2P14SRJV. Groenendaal, RV.


Terug naar de top

BB T/M M2 1STE PROEF

Ring 1

Jury bij C: Dijk, A.M. Van

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--16:30483Manu VoortSpoekedammetje's NioorWoodrow CarisbrookeBD5Waaghalsjes, PC. De
2--16:37506Eline Wijers (HC)Cesar van Orchid'sOrchid's CestaniiBE5Soest, PC.
3--16:44937Lindsey OvereemMickyWeltherr-W-RBP5Soest, RV.
4--16:51109Linde van den CampDjuraIelke 382BP5Kamphorst, RV.
5--16:58754Sanne KootenJandro S.NettoBP5Meern, RV.
6--17:05989Mylla BogaardSaba’s Key to my HeartAll at OnceBP5Soest, RV.
7--17:12972Mirte PlugDevon van OostindiëDark Romke 005BP5Soest, RV.
8--17:19203Kyara KafoeLentebloem BP5 
17:26 pauze (15 min.)      
9--17:41811Shanna SpaargarenFayah BP5 
10--17:48249Monique Van DorresteijnJoëlleGentlemanBP5Soest, RV.
11--17:55165Mara LeestIdorette W2Crespo VDLL1P9Midland (PV.), RV.
12--18:02147Marleen HemmesJust DanceDon-Tango BL1P9Hofruiters, RV.
13--18:09972Rachel Van TrigtImperador Mendes MadeiraOnbekendL1P9Midland (PV.), RV.
14--18:16862Astrid WalsemIliasEtoile D.e.s.L1P9Hilversumse Rijclub, RV.
15--18:23002Babette De Waal (HC)IloriStendert 447L2P13Soest, RV.
16--18:30414Puck SwemleLimerick BB5 


Terug naar de top

BB T/M M2 2DE PROEF

Ring 2

Jury bij C: Verbeek, E.C.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--16:40222Nina Stam (HC)Quinto iba Elmira BD5 
2--16:47506Eline Wijers (HC)Cesar van Orchid'sOrchid's CestaniiBE6Soest, PC.
3--16:54937Lindsey OvereemMickyWeltherr-W-RBP6Soest, RV.
4--17:01109Linde van den CampDjuraIelke 382BP6Kamphorst, RV.
5--17:08754Sanne KootenJandro S.NettoBP6Meern, RV.
6--17:15989Mylla BogaardSaba’s Key to my HeartAll at OnceBP6Soest, RV.
7--17:22972Mirte PlugDevon van OostindiëDark Romke 005BP6Soest, RV.
8--17:29203Kyara KafoeLentebloem BP6 
17:36 pauze (15 min.)      
9--17:51811Shanna SpaargarenFayah BP6 
10--17:58249Monique Van DorresteijnJoëlleGentlemanBP6Soest, RV.
11--18:05165Mara LeestIdorette W2Crespo VDLL1P10Midland (PV.), RV.
12--18:12147Marleen HemmesJust DanceDon-Tango BL1P10Hofruiters, RV.
13--18:19972Rachel Van TrigtImperador Mendes MadeiraOnbekendL1P10Midland (PV.), RV.
14--18:26862Astrid WalsemIliasEtoile D.e.s.L1P10Hilversumse Rijclub, RV.
15--18:33002Babette De Waal (HC)IloriStendert 447L2P14Soest, RV.
16--18:40414Puck SwemleLimerick BB6 


Terug naar de top