VOORLOPIGE STARTLIJST, IVM WIJZIGINGEN WORDT DEZE DAGELIJKS AANGEPAST

Lijst gemaakt op: 21-02-2018 15:43:25

KNHS SPRINGWEDSTRIJD PONY'S BB T/M ZZ, 25-02-2018

BB SPRINGEN RIJSTIJL ZONDER BARRAGE
B 1STE PARCOURS RIJSTIJL MET INGEBOUWDE BARRAGE
B 2DE PARCOURS, DIRECT OP RIJSTIJL
L 1STE PARCOURS KLASSIEK MET INGEBOUWDE BARRAGE
L 2DE PARCOURS KLASSIEK DIRECT OP TIJD
M / Z / ZZ 1STE PARCOURS KLASSIEK MET INGEBOUWDE BARRAGE
M / Z / ZZ 2DE PARCOURS KLASSIEK DIRECT OP TIJD

BB SPRINGEN RIJSTIJL ZONDER BARRAGE

nr.--tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--11:00Eline WijersMisty--BBC Soest, PC.
2--11:03Fréderique BosMagic StardustBerkhof's Higgledy PiggledyBBD Soest, PC.
3--11:06Irah Van der HumBaronBlytonBBD Ronde Venen, PC. De
4--11:09Fréderique Bos (HC)Magic StardustBerkhof's Higgledy PiggledyBBD Soest, PC.
5--11:12Irah Van der Hum (HC)BaronBlytonBBD Ronde Venen, PC. De
6--11:15Dewi RuzetteRosalyn BBD  
7--11:18Isabelle MeursSurprice--BBD Lunaruiters, PC. De
8--11:21Mynthe Van de PolOrchid's BabylonWatershof PretendentBBD Schalm, HC de
9--11:24Ilse van den BergKrijg nou watSulaatik's Versace HeBBD Lunaruiters, PC. De
10--11:27Fleur BoumeesterHappyLandlordBB80E Austerlitz, Manege
11--11:30Kim VeenbrinkFairytale PrinceWarrantBB80E Slotruiters, PC. De
12--11:33Fleur Boumeester (HC)HappyLandlordBB80E Austerlitz, Manege
13--11:36Roos TeunissenBonfireBaccarav Van De CorijonBB80E Soest, PC.
11:39Prijsuitreiking te pony klasse BB (15 min.)      
11:54Parcours lopen klasse B      


Terug naar de top

B 1STE PARCOURS RIJSTIJL MET INGEBOUWDE BARRAGE
&
B 2DE PARCOURS, DIRECT OP RIJSTIJL

nr.--tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14--11:57Sterre-Karin van den BurgAmity's HedwigShamrock Royal Heart BeatBB1eRoosendaal, PC.
15--12:00Sterre-Karin van den BurgAmity's HedwigShamrock Royal Heart BeatBB2eRoosendaal, PC.
16--12:03Daphne Van HasselaarPepsieLinde hoeve's ElegantBC1eValouwe, PC. De
17--12:06Eline WijersMisty--BC1eSoest, PC.
18--12:09Daphne Van HasselaarPepsieLinde hoeve's ElegantBC2eValouwe, PC. De
19--12:12Carina BrinkRavenswaaij's Sara--BC1eHsa Ravenswaaij
20--12:15Sterre-Karin van den BurgMisty-BC1eRoosendaal, PC.
21--12:18Carina BrinkRavenswaaij's Sara--BC2eHsa Ravenswaaij
22--12:21Sterre-Karin van den BurgMisty-BC2eRoosendaal, PC.
12:24Prijsuitreiking ABC pony's (15 min.)      
12:39Parcours lopen DE pony's      
23--12:42Isabelle MeursSurprice--BD1eLunaruiters, PC. De
24--12:45Mynthe Van de PolOrchid's BabylonWatershof PretendentBD1eSchalm, HC de
25--12:48Ilse van den BergKrijg nou watSulaatik's Versace HeBD1eLunaruiters, PC. De
26--12:51Jardy KlokIndiena SummerDi Caprio Du BoisBD1eToekomst, PC. De
27--12:54Veronika SzaboKelando DKanshebberBD1eAmsterdamse Manege, De
28--12:57Jardy KlokIndiena SummerDi Caprio Du BoisBD2eToekomst, PC. De
29--13:00Veronika SzaboKelando DKanshebberBD2eAmsterdamse Manege, De
30--13:03Romee VoskuilenBobbieOnbekendBD1eVeluweruiters, PC.
31--13:06Gaby van EssenShrekOnbekendBD1eDragonder, PC. De
32--13:09Romee VoskuilenBobbieOnbekendBD2eVeluweruiters, PC.
33--13:12Gaby van EssenShrekOnbekendBD2eDragonder, PC. De
34--13:15Renske Van MiddendorpBURITOS SIMPLY MACHNO"Machno CarwynBD1eRZN, PC.
35--13:18Amber van VeldhuisenLucky SummerVader OnbekendBD1eWillaerruiters, PC.
36--13:21Britt Van BemmelPinockio OptimusOrchid's Romario IIBD1eTournoyruiters, PC. De
37--13:24Lila van RijthovenRyan's Son--BD1eZonnehoeve, PC.
38--13:27Amber van VeldhuisenLucky SummerVader OnbekendBD2eWillaerruiters, PC.
39--13:30Britt Van BemmelPinockio OptimusOrchid's Romario IIBD2eTournoyruiters, PC. De
40--13:33Lila van RijthovenRyan's Son--BD2eZonnehoeve, PC.
41--13:36Seine Van der LingenGoldweaver MarhaMoorland's CrackBD1eAusterlitz, Manege
42--13:39Olivier BeringerPatijnDE MENNSINGHE'S RINALDOBD1eTournoyruiters, PC. De
43--13:42Marijn VoskuilenKikaSpecial DBE1eVeluweruiters, PC.
44--13:45Roos TeunissenBonfireBaccarav Van De CorijonBE1eSoest, PC.
45--13:48Marijn VoskuilenKikaSpecial DBE2eVeluweruiters, PC.
13:51Prijsuitreiking DE pony's (15 min.)      
14:06Parcours lopen klasse L      


Terug naar de top

L 1STE PARCOURS KLASSIEK MET INGEBOUWDE BARRAGE
&
L 2DE PARCOURS KLASSIEK DIRECT OP TIJD

nr.--tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
46--14:09Renske Van MiddendorpBurito's Ramona--LB1eRZN, PC.
47--14:12Corné Van Middendorp (HC)Burito's Kind Of a SparkleKanshebberLD1eRZN, PC.
48--14:15Olivier BeringerPatijnDE MENNSINGHE'S RINALDOLD1eTournoyruiters, PC. De
49--14:18Sammy jo PijpersSulaatik's PellegrinoSulaatik's Peter PanLD1eToekomst, PC. De
50--14:21Emma HuizerBatmanWicked CourtjesterLD1eBrabantse Rij- en Jachtvereniging, PC
51--14:24Splinter BergsmaSacco Zidan--LD1eRonde Venen, PC. De
52--14:27Emma HuizerBatmanWicked CourtjesterLD2eBrabantse Rij- en Jachtvereniging, PC
53--14:30Splinter BergsmaSacco Zidan--LD2eRonde Venen, PC. De
54--14:33Daphne Van BruxvoortGucciKantje's CarterLD1eRoosendaal, PC.
55--14:36Marguerite KoetsierMichael Van Kortenhoef--LD1eSlotruiters, PC. De
56--14:39Daphne Van BruxvoortGucciKantje's CarterLD2eRoosendaal, PC.
57--14:42Esmay BrussenHappinessBrainpowerLE1eRoosendaal, PC.
58--14:45Eva SchoonEldoradoVeneur HbcLE1eToekomst, PC. De
59--14:48Esmay BrussenHappinessBrainpowerLE2eRoosendaal, PC.
60--14:51Eva SchoonEldoradoVeneur HbcLE2eToekomst, PC. De
61--14:54Lucas NieuwenhuijseRamonMarlonLE1eBosch En Duin, PC.
62--14:57Jasmijn Van der KnaapRangoVader OnbekendLE1eAny Dale, PC.
63--15:00Lucas NieuwenhuijseRamonMarlonLE2eBosch En Duin, PC.
64--15:03Jasmijn Van der KnaapRangoVader OnbekendLE2eAny Dale, PC.
15:06Prijsuitreiking klasse L (15 min.)      
15:21Parcour lopen klasse M/Z/ZZ      


Terug naar de top

M / Z / ZZ 1STE PARCOURS KLASSIEK MET INGEBOUWDE BARRAGE
&
M / Z / ZZ 2DE PARCOURS KLASSIEK DIRECT OP TIJD

nr.--tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
65--15:24Lila van RijthovenDiablo Van De ZonnehoeveVader OnbekendMC1eZonnehoeve, PC.
66--15:27Lila van RijthovenDiablo Van De ZonnehoeveVader OnbekendMC2eZonnehoeve, PC.
67--15:30Marguerite KoetsierMichael Van Kortenhoef--MD2eSlotruiters, PC. De
68--15:33Sanne SoetensDouble Trouble--MD1eBatavieren, PC. De
69--15:36Emma HuizerXam--MD1eBrabantse Rij- en Jachtvereniging, PC
70--15:39Sanne SoetensDouble Trouble--MD2eBatavieren, PC. De
71--15:42Emma HuizerXam--MD2eBrabantse Rij- en Jachtvereniging, PC
72--15:45Estelle SlingerlandMercuriusMachno CarwynMD1eDelftse Ponyclub, PC.
73--15:48Roos DikkerboomContessa's BaileysKanshebberZD1eBergakkerruiters, PC. De
74--15:51Sammy jo PijpersSulaatik's Mixed MarmeladeMescaleroZD1eToekomst, PC. De
75--15:54Roos DikkerboomContessa's BaileysKanshebberZD2eBergakkerruiters, PC. De
76--15:57Estelle SlingerlandMercuriusMachno CarwynZD1eDelftse Ponyclub, PC.
16:00Prijsuitreiking klasse M/Z/ZZ (15 min.)      


Terug naar de top