VOORLOPIGE STARTLIJST - DEZE WORDT DAGELIJKS AANGEPAST!

Lijst gemaakt op: 08-11-2019 23:08:27

KNHS SPRINGEN PONY'S EN PAARDEN BB T/M ZZ & VETERANEN, 09-11-2019

PONY'S BB SPRINGEN
PONY'S B SPRINGEN
PONY'S L SPRINGEN
PONY'S M-Z-ZZ SPRINGEN
PAARDEN OEFEN LAAG 50-70CM
PAARDEN OEFEN HOOG 70-90CM
PAARDEN B SPRINGEN
PAARDEN L SPRINGEN
PAARDEN M-Z-ZZ SPRINGEN
VETERANEN

PONY'S BB SPRINGEN

AANVANG 10.00 UUR.

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Lucas DuystGamekeeper BBC Recreatie Sport KNHS
2Sarah BoermaQuesto--BBC Zonnehoeve, PC.
3Lucas Duyst (HC)Gamekeeper BBC Recreatie Sport KNHS
4Floortje LismanAlonso BBD  
5Olivia ProperPeer BBD  
6Floortje Lisman (HC)Alonso BBD  
7Annabel PijnakerTrès Jolie BBD  
8Meike LagerweijHaileyBrainpowerBB80E Roosendaal, PC.
 Prijsuitreiking klasse BB      
 Parcours lopen klasse B      


Terug naar de top

PONY'S B SPRINGEN

AANVANG RICHTTIJD 10.30 UUR
AANSLUITEND AAN BB PONY'S

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Imke DriessenSabaVader OnbekendBA1eSt. Hubertus, PC.
2Renske DubbeldamRosaVader OnbekendBA1eNieuwe Roef, PC. De
3Imke DriessenSabaVader OnbekendBA2eSt. Hubertus, PC.
4Renske DubbeldamRosaVader OnbekendBA2eNieuwe Roef, PC. De
5Daniël SchepersLoekBijsterhof's Daimond DancerBC1eDelftse Ponyclub, PC.
6Sarah BoermaQuesto--BC1eZonnehoeve, PC.
7Daniël SchepersLoekBijsterhof's Daimond DancerBC2eDelftse Ponyclub, PC.
8Justin van TeunenbroekMilanEyarth TaymaBC1eHaarlemmermeer Ruiters, PC.
9Isabel van der NatFirtrees CharlieOnbekendBC1eAlmeersche Ruiters, PC.
10Justin van TeunenbroekMilanEyarth TaymaBC2eHaarlemmermeer Ruiters, PC.
11Isabel van der NatFirtrees CharlieOnbekendBC2eAlmeersche Ruiters, PC.
 Prijsuitreiking ABC pony's      
 Parcours lopen DE pony's      
12Sabine NoteboomVidarJustice H.R.BD1eSoest, PC.
13Lola CornelissenJukeVader OnbekendBD1eSRJV. Groenendaal, PC.
14Evi HengelMiamiLeandros SirikBD1eHooglandertjes, PC. De
15Lola CornelissenJukeVader OnbekendBD2eSRJV. Groenendaal, PC.
16Evi HengelMiamiLeandros SirikBD2eHooglandertjes, PC. De
17*Thomas DriessenOrchid's Vanessa BD1eSt. Hubertus, PC.
18Yara FrankenDjordanDi Caprio Du BoisBD1eBrederoderuiters, PC. De
19*Thomas DriessenOrchid's Vanessa BD2eSt. Hubertus, PC.
20Yara FrankenDjordanDi Caprio Du BoisBD2eBrederoderuiters, PC. De
21Babette NoteboomVidarJustice H.R.BD1eSoest, PC.
22Maartje ElsendoornMiss MontrealOrlandoBD1eBrederoderuiters, PC. De
23Kimberley VermeulenOak Forest SydneyFrodo's BoyBD2eZilverstad, Paardensportcentrum
24Meike LagerweijHaileyBrainpowerBE1eRoosendaal, PC.
25Linde BoermaolijfjeOliviBE1eZonnehoeve, PC.
26Roos LemstraSoldierVader OnbekendBE1eTreekerij, PC.
27Linde BoermaolijfjeOliviBE2eZonnehoeve, PC.
28Roos LemstraSoldierVader OnbekendBE2eTreekerij, PC.
29Fréderique BosBurning Bling--BE1eSoest, PC.
30Juliëtte de JongValentino Van De ZonnehoeveVader OnbekendBE1eZonnehoeve, PC.
31Fréderique BosBurning Bling--BE2eSoest, PC.
32Juliëtte de JongValentino Van De ZonnehoeveVader OnbekendBE2eZonnehoeve, PC.
33Ruby BoermaBlack-OnyOosting AmigoBE1eZonnehoeve, PC.
34Sammy Spanjer (HC)Glenn van de ZonnehoeveIltshi Van De LeliaardBE1ePampushout, PC.
35Ruby BoermaBlack-OnyOosting AmigoBE2eZonnehoeve, PC.
 Prijsuitreiking DE pony's      
 Parcours lopen klasse L      


Terug naar de top

PONY'S L SPRINGEN

AANVANG RICHTTIJD 12.30 UUR
AANSLUITEND AAN PONY'S B SPRINGEN

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Daniël SchepersDuo PenottiVader OnbekendLB1eDelftse Ponyclub, PC.
2Daniël SchepersDuo PenottiVader OnbekendLB2eDelftse Ponyclub, PC.
3Thomas DriessenBontyVader OnbekendLC1eSt. Hubertus, PC.
4Thomas DriessenBontyVader OnbekendLC2eSt. Hubertus, PC.
5Daniël SchepersLittle SparkleOpanLC1eDelftse Ponyclub, PC.
6Daniël SchepersLittle SparkleOpanLC2eDelftse Ponyclub, PC.
 Prijsuitreiking ABC pony's      
 Parcours lopen DE pony's      
7Maartje ElsendoornMiss MontrealOrlandoLD1eBrederoderuiters, PC. De
8Lotte Van MaanenOudeland's FoxKantjes RonaldoLD1eSRJV. Groenendaal, PC.
9Kimberley VermeulenOak Forest SydneyFrodo's BoyLD1eZilverstad, Paardensportcentrum
10Lotte Van MaanenOudeland's FoxKantjes RonaldoLD2eSRJV. Groenendaal, PC.
11Olivier BeringerPatijnDE MENNSINGHE'S RINALDOLD1eTournoyruiters, PC. De
12Lila van RijthovenRyan's Son--LD1eZonnehoeve, PC.
13Sammy SpanjerGlenn van de ZonnehoeveIltshi Van De LeliaardLE1ePampushout, PC.
14Nienke MijndersMoncheretteGuidamLE1eArends, Pension- En Trainingsstal
15Amber van VeldhuisenZorroCaplanLE1eWillaerruiters, PC.
16Nienke MijndersMoncheretteGuidamLE2eArends, Pension- En Trainingsstal
17Amber van VeldhuisenZorroCaplanLE2eWillaerruiters, PC.
 Prijsuitreiking klasse L      
 Parcours lopen klasse M-Z-ZZ      


Terug naar de top

PONY'S M-Z-ZZ SPRINGEN

AANVANG RICHTTIJD 13.15 UUR
AANSLUITEND AAN PONY'S L SPRINGEN

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Fleur JongejansSuddenVader OnbekendMD1eSchildknapen, PC. De
2Fleur JongejansSuddenVader OnbekendMD2eSchildknapen, PC. De
3Olivier BeringerPatijnDE MENNSINGHE'S RINALDOMD1eTournoyruiters, PC. De
4Lila van RijthovenRyan's Son--MD1eZonnehoeve, PC.
5Alice Weijman (HC)CarrickKooihúster SammeMD1eKlein Maar Dapper, PC.
6Marit De JongEnergumène Dew-DropAnthem Dew DropZD1eIJsselruiters, PC. De
7Alice WeijmanCarrickKooihúster SammeZD1eKlein Maar Dapper, PC.
8Marit De JongEnergumène Dew-DropAnthem Dew DropZD2eIJsselruiters, PC. De
9Fleur JongejansFor Fun--ZZD1eSchildknapen, PC. De
10Fleur JongejansFor Fun--ZZD2eSchildknapen, PC. De
 Prijsuitreiking klasse M-Z-ZZ      


Terug naar de top

PAARDEN OEFEN LAAG 50-70CM

AANVANG RICHTTIJD 14.00 UUR

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Maggie FrielingEspionage AAP Eemvallei, HC. De
2Alie NijhofGlenn AAP  
3Maggie Frieling (HC)Espionage AAP Eemvallei, HC. De
4Alie Nijhof (HC)Glenn AAP  
5Romy van EmdenCosmos AAP Soest, RV.
6Ilse van TintelenGentle AAP  
7Jamie BosmanActeurLIZ ARACHONAAP Plantage, RV.
8Corine KroonWodea AAP  
9Suus van RossumRakker AAP  
10Julia Van DompzelaarBoazSydneyAAP Nieuw Eldorado, HC.


Terug naar de top

PAARDEN OEFEN HOOG 70-90CM

AANSLUITEND AAN PAARDEN OEFEN LAAG

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Pascal van der MeerKwaliteit BBP  
2Romy van EmdenCosmos BBP Soest, RV.
3Pascal van der Meer (HC)Kwaliteit BBP  
4Ilse van TintelenGentle BBP  
5Jamie BosmanActeurLIZ ARACHONBBP Plantage, RV.
6Corine KroonWodea BBP  
7Suus van RossumRakker BBP  
8Julia Van DompzelaarBoazSydneyBBP Nieuw Eldorado, HC.
9Naomi Van der HulstMr Grey BBP Soest, RV.
10Rochelle FontijneGregory VDV ZGaillard De La PommeBBP Krimpenerwaard (RSV.), RV.
11Naomi Van der Hulst (HC)Mr Grey BBP Soest, RV.
12Rochelle Fontijne (HC)Gregory VDV ZGaillard De La PommeBBP Krimpenerwaard (RSV.), RV.
13Isa BäckerEskona BBP Bentwoud, PC.
14Ruud FontyneHonnêteUnaniemBBP Krimpenerwaard (RSV.), RV.
15Isa Bäcker (HC)Eskona BBP Bentwoud, PC.
16Ruud Fontyne (HC)HonnêteUnaniemBBP Krimpenerwaard (RSV.), RV.
17Nathalie StrengHollandsche HarveyEldorado Van De ZeshoekBBP Hollandsche Manege, De
18Pascal van der MeerKeep Calm BBP  
19Maud NieuwenhuizenCupido de PompidouCascoBBP Maarnse Bergruiters, RV.
20Pascal van der Meer (HC)Keep Calm BBP  


Terug naar de top

PAARDEN B SPRINGEN

AANVANG RICHTTIJD 15.30 UUR
AANSLUITEND AAN PAARDEN OEFEN HOOG

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Nathalie StrengHollandsche HarveyEldorado Van De ZeshoekBP1eHollandsche Manege, De
2Lisa SopasiHermèsFidjy of ColorsBP1eSoest, RV.
3Maud NieuwenhuizenCupido de PompidouCascoBP2eMaarnse Bergruiters, RV.
4Lisa SopasiHermèsFidjy of ColorsBP2eSoest, RV.
5Marieke Houtman (HC)Tyson BP1eHollandsche Rading (RSV.), RV.
6Eva Van DuinKind of MagicFlying dreamBP1eWennekers, RV.
7Gaby De BruijnChopinNassauBP1eValleiruiters, RV. De
8Eva Van DuinKind of MagicFlying dreamBP2eWennekers, RV.
9Gaby De BruijnChopinNassauBP2eValleiruiters, RV. De
10Mendy KolfschotenCiroccoVaandrager HbcBP1eWillaerruiters, RV.
11Laura BinnekadeRoyal--BP1eSoest, RV.
12Joyce RobijnTysonToulouseBP1eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.
13Mendy KolfschotenCiroccoVaandrager HbcBP2eWillaerruiters, RV.
14Laura BinnekadeRoyal--BP2eSoest, RV.
15Jennifer De VriesBitch SEVerdiBP1eOnder de Kastanje, RV. PSV.
16Sam SpiltBeat-itCorlandBP1eSoest, RV.
17Jennifer De VriesBitch SEVerdiBP2eOnder de Kastanje, RV. PSV.
18Sam SpiltBeat-itCorlandBP2eSoest, RV.
19Stephan ZoeteliefCayo LargoCassini IIBP1eSoest, RV.
20Fleur JongejansEkinalita BP1e 
21Stephan ZoeteliefCayo LargoCassini IIBP2eSoest, RV.
22Fleur JongejansEkinalita BP2e 
23Nathalie Van Emden - NeisinghFrodoZacharovBP1eSoest, RV.
24Luna AgelinkAllure-FlairSandro Boy JuniorBP1eRonde Venen, RV.
25Nathalie Van Emden - NeisinghFrodoZacharovBP2eSoest, RV.
26Luna AgelinkAllure-FlairSandro Boy JuniorBP2eRonde Venen, RV.
27Merel Van MunsterVigorous ValcoPlacidoBP1eStad en Lande Ruiters, RV.
28Chimene OosterhoutFelliwayJe t'aime FlamencoBP1eKoninklijke Nederlandsche Jachtvereniging, RV.
29Merel Van MunsterVigorous ValcoPlacidoBP2eStad en Lande Ruiters, RV.
30Chimene OosterhoutFelliwayJe t'aime FlamencoBP2eKoninklijke Nederlandsche Jachtvereniging, RV.
31Ece UtkuJolitaElvis Ter PutteBP1eSoest, RV.
32Sharon SeixasUtahUtrillo ZBP1eWennekers, RV.
33Ece UtkuJolitaElvis Ter PutteBP2eSoest, RV.
34Sharon SeixasUtahUtrillo ZBP2eWennekers, RV.
35Eva Van DuinKaylinn-CeriseEldorado van de ZeshoekBP1eWennekers, RV.
36Felix Colomb de daunantJalista EsExtaseBP1eHaarlemmermeer Ruiters, RV.
37Marieke Houtman (HC)Atletico BP1eHollandsche Rading (RSV.), RV.


Terug naar de top

PAARDEN L SPRINGEN

AANVANG RICHTTIJD 17.30 UUR
AANSLUITEND AAN PAARDEN B SPRINGEN

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Felix Colomb de daunantJalista EsExtaseLP2eHaarlemmermeer Ruiters, RV.
2Marieke Houtman (HC)Atletico LP1eHollandsche Rading (RSV.), RV.
3Vasilina Truchmanova (HC)Kitamis LP1e 
4Eva Van DuinKaylinn-CeriseEldorado van de ZeshoekLP1eWennekers, RV.
5Vasilina Truchmanova (HC)Kitamis LP2e 
6Stella JonkerHolly de RoulardExploit De RoulardLP1ePaardesprong, De
7Roos Van den HoekEsperadoChocoprinceLP1eSoest, RV.
8Stella JonkerHolly de RoulardExploit De RoulardLP2ePaardesprong, De
9Roos Van den HoekEsperadoChocoprinceLP2eSoest, RV.
10Romy BosDorette DVeronLP1eGroenewoude, RV.
11Julia Van KuikFarahdiba B HBZObligado BLP2eKamphorst, RV.
12Romy BosDorette DVeronLP2eGroenewoude, RV.
13Marloes RemmerswaalHumosaUp To DateLP1eViergangruiters, RV.
14Chantal WalsFinnCalidoLP1eEemruiters, RV.


Terug naar de top

PAARDEN M-Z-ZZ SPRINGEN

aANVANG RICHTTIJD 18.15 UUR
AANSLUITEND AAN PAARDEN L SPRINGEN

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Chantal WalsFinnCalidoMP1eEemruiters, RV.
2Soscha KasteleinFormidableRaldolalaMP1eBrederoderuiters, RV. De
3Justus ValkHollandsche FitzgeraldArs VivendiMP1eHollandsche Manege, De
4Vasilina Truchmanova (HC)Quaid Good MP1e 
5Justus ValkHollandsche FitzgeraldArs VivendiMP2eHollandsche Manege, De
6Vasilina Truchmanova (HC)Quaid Good MP2e 


Terug naar de top

VETERANEN

AANSLUITEND AAN PAARDEN M-Z-ZZ SPRINGEN

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
 50-70CM      
 80CM      
1Theo OverkempelocarloCarlos DzBBP Soest, RV.
2Anja FeringaAmazing Lady--BBP Midland (PV.), RV.
 90CM      
3Theo OverkempelocarloCarlos DzBBP Soest, RV.
 100CM      
 110CM      


Terug naar de top