DE VOLGENDE DRESSUURWEDSTRIJD IS 4 EN 5 JULI PAARDEN EN PONY'S BB T/M ZT, INSCHRIJVEN VIA WWW.MIJNKNHS.NL

Lijst gemaakt op: 20-06-2020 22:43:22

KNHS DRESSUUR MEETMOMENT PAARDEN EN PONY'S BB T/M ZWARE TOUR, 20-06-2020 & 21-06-2020

M1-M2 1STE PROEF ZATERDAG 20 JUNI
M1-M2 2DE PROEF ZATERDAG 20 JUNI
B-L2 1STE PROEF ZATERDAG 20 JUNI
B - L2 2DE PROEF ZATERDAG 20 JUNIZATERDAG 20 JUNI
BB - L2 1STE PROEF ZATERDAG 20 JUNI
BB - L2 2DE PROEF ZATERDAG 20 JUNI

M1-M2 1STE PROEF ZATERDAG 20 JUNI

Ring 1

Jury bij C: Harenberg, J.E.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
1--09:00261Margreet Hoeve - De GrootIwalestaJohnsonM2P19SRJV. Groenendaal, RV.187
2--09:07808Tina ZwetsVisalisKrack CM2P19Voorwaarts, RV.180
3--09:14008Cilja De GoedeChocolate Chip Cookie ZChagall D&rM2P19Voorwaarts, RV.181
4--09:21221Kim RuijsesteinHamilton MVDL CampbellM1P15Hilversumse Rijclub, RV.181,5
5--09:28940Emma CowgillJengowaardFlorencioM1P15HCG. BV. / Stal Groenraven191
6--09:35576Christel HeuseveldtFigaroChristM1P15Nieuwe Heuvel, RV.186,5
7--09:42914Demi VerhoefJasmijnDanserM1P15Gouden Adelaar, RV. De166,5
8--09:49445Bianca NagtegaalHappy feedCassini GoldM1P15Aa-ruiters, RV.167
9--09:56376Chantal VerdonkInzaghi vdvWyntonM1P15Nieuw Eldorado, HC.162
10--10:03699Ellen Kuijer - SmeeingBlondieLiz ArachonM1P15Marcroix, RV.192
11--10:10378Zaira Van VlietFemkeAertbreakerM1P15Voornruiters, RV. De168,5
12--10:17835Gabrielle Röst - de GrootPrince FuerstenFuerstenballM1P15Stroe, RV.197
10:24 pauze (15 min.)       
13--10:39741Demi SchimmelZoef--M1P15Voorwaarts, RV.171
14--10:46891Roeline Wenneker - VeenendaalJunaFirestoneM1P15Soest, RV.Vrijw
15--10:53153Isabella ClaessensCalvitio's DiamondNia Domo's BoleroM1D15Barneveld e.o., PC. RSV166,5
16--11:00045Kimberly KlokLM's ImpressionIsmarM1D15Larense Manege, De173,5
17--11:07307Beaudine BeversLM2s Thornfield IssyLongstone Silver ShadowM1D15Larense Manege, De180
18--11:14335Rebekka NieuwenhuizenLM's GuusjeUphillM1P15Larense Manege, De185,5
19--11:21181Angelique GergesLM's HurricaneSir DonnerhallM1P15Larense Manege, De180
20--11:28976Michelle Van VurenEliteSir OldenburgM1P15Larense Manege, De192,5
21--11:35175Trudy PostBe FairInspekteurM1P15Soest, RV.178
22--11:42470Stefanie HundscheidMagic Diablo--M1P15Meern, RV.177
23--11:49268Merel WiersmaJohnyChewano Van De LangenieuwM2D19Slotruiters, PC. De170
24--11:56095Nina MarrinkDoerak van de ZonnehoeveMelle Jerom He Stb 198M2E19Larense Manege, De176,5
25--12:03577Karin BisschopDemira BSorentoM2P19Wennekers, RV.169,5
26--12:10001Nanouke van 't Riet - VisserDa VinciRubiquilM2P19Maarnse Bergruiters, RV.198

Terug naar de top

M1-M2 2DE PROEF ZATERDAG 20 JUNI

Ring 2

Jury bij C: Meinardi, G.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
1--09:10261Margreet Hoeve - De GrootIwalestaJohnsonM2P20SRJV. Groenendaal, RV.194,5
2--09:17808Tina ZwetsVisalisKrack CM2P20Voorwaarts, RV.180
3--09:24008Cilja De GoedeChocolate Chip Cookie ZChagall D&rM2P20Voorwaarts, RV.Vrijw
4--09:31221Kim RuijsesteinHamilton MVDL CampbellM1P16Hilversumse Rijclub, RV.183,5
5--09:38940Emma CowgillJengowaardFlorencioM1P16HCG. BV. / Stal Groenraven176
6--09:45576Christel HeuseveldtFigaroChristM1P16Nieuwe Heuvel, RV.211,5
7--09:52914Demi VerhoefJasmijnDanserM1P16Gouden Adelaar, RV. De181
8--09:59445Bianca NagtegaalHappy feedCassini GoldM1P16Aa-ruiters, RV.NG
9--10:06376Chantal VerdonkInzaghi vdvWyntonM1P16Nieuw Eldorado, HC.Uit9
10--10:13699Ellen Kuijer - SmeeingBlondieLiz ArachonM1P16Marcroix, RV.177,5
11--10:20378Zaira Van VlietFemkeAertbreakerM1P16Voornruiters, RV. De185,5
12--10:27835Gabrielle Röst - de GrootPrince FuerstenFuerstenballM1P16Stroe, RV.192
10:34 pauze (15 min.)       
13--10:49741Demi SchimmelZoef--M1P16Voorwaarts, RV.172,5
14--10:56891Roeline Wenneker - VeenendaalJunaFirestoneM1P16Soest, RV.171
15--11:03153Isabella ClaessensCalvitio's DiamondNia Domo's BoleroM1D16Barneveld e.o., PC. RSV180
16--11:10045Kimberly KlokLM's ImpressionIsmarM1D16Larense Manege, De184,5
17--11:17307Beaudine BeversLM2s Thornfield IssyLongstone Silver ShadowM1D16Larense Manege, De174
18--11:24335Rebekka NieuwenhuizenLM's GuusjeUphillM1P16Larense Manege, De184,5
19--11:31181Angelique GergesLM's HurricaneSir DonnerhallM1P16Larense Manege, De182
20--11:38976Michelle Van VurenEliteSir OldenburgM1P16Larense Manege, De186
21--11:45175Trudy PostBe FairInspekteurM1P16Soest, RV.172,5
22--11:52470Stefanie HundscheidMagic Diablo--M1P16Meern, RV.177
23--11:59268Merel WiersmaJohnyChewano Van De LangenieuwM2D20Slotruiters, PC. De175,5
24--12:06095Nina MarrinkDoerak van de ZonnehoeveMelle Jerom He Stb 198M2E20Larense Manege, De178,5
25--12:13577Karin BisschopDemira BSorentoM2P20Wennekers, RV.166
26--12:20001Nanouke van 't Riet - VisserDa VinciRubiquilM2P20Maarnse Bergruiters, RV.185,5

Terug naar de top

B-L2 1STE PROEF ZATERDAG 20 JUNI

Ring 1

Jury bij C: Schep - De Wit, D.G.P.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
1--12:40013Evolet van WestingBeekzicht's KeanoOrlandoL2D11HCG BV. / Stal Groenraven182,5
2--12:47629Isabelle FiliusLM's AkiraWatermill FalconL2D11Larense Manege, De177,5
3--12:54522Sarah LoewyLM's HaloCharmeurL1P7Larense Manege, De167
4--13:01163Marieke PetriLM's Quiet LadyCoednewydd Jack the LadL1C7Larense Manege, De172
5--13:08895Fleur DijkLM's MoosJustice H.R.L1D7Larense Manege, De184
6--13:15278Noa MarquardtLm's Joep--L1C7Larense Manege, De171
7--13:22952Isabelle LoewyLm's ZatouchaHaarlemL1E7Larense Manege, De168,5
8--13:29407Ymke Van EijdenAladinBekveld's DaveL1C7Soest, PC.187,5
9--13:36005Fréderique BosBurning Bling--L1E7Soest, PC.181
10--13:43685Manon van den BergAmyVader OnbekendL1C7Kamphorst, PC. De163
11--13:50413Sanne Van den HengelMachoAberaeron ArbenigwrL1D7Hooglandertjes, PC. De161,5
12--13:57019Evolet van WestingIzzy du BoisDi Caprio Du BoisL2D11HCG BV. / Stal Groenraven178
14:04 pauze (15 min.)       
13--14:19560Bo HuizingLM's SandyDoranstown CrestBE3Larense Manege, De186
14--14:26369Mare van HofslotTripperVader OnbekendBB3Hooglandertjes, PC. De163
15--14:33072Lena van de KampYasminVader OnbekendBB3Toekomst, PC. De165,5
16--14:40010Floortje LismanAlonsoNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88BD3Kamphorst, PC. De176,5
17--14:47316Evi Van den HengelMiamiLeandros SirikBD3Hooglandertjes, PC. De165
18--14:54851Nienke AnkerPronkenbergs G.briljandGeronimo BBD3West Stichtse Ruiters, PC. De172,5
19--15:01397Lonneke van der ZijdeRozitaAmuletBP3Soest, RV.178
20--15:08989Mylla BogaardSaba's Key to my HeartAll at OnceBP3Soest, RV.176
21--15:15937Lindsey OvereemMickyWeltherr-W-RBP3Soest, RV.160,5
22--15:22580Linda KramerKatootje Van De ZonnehoeveArezzo VDLBP3Zonnehoeve, RV.183,5
23--15:29142Sascha KampmanLa LunaVader OnbekendBP3Soest, RV.171
24--15:36904Miriam PouwRozitaAmuletBBP1Soest, RV.179
25--15:43740Sophie TeunissenLoulou NoirToto JR.BP3Soest, RV.190

Terug naar de top

B - L2 2DE PROEF ZATERDAG 20 JUNIZATERDAG 20 JUNI

Ring 2

Jury bij C: Koelewijn, P.C.K.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
1--12:50013Evolet van WestingBeekzicht's KeanoOrlandoL2D12HCG BV. / Stal Groenraven206,5
2--12:57629Isabelle FiliusLM's AkiraWatermill FalconL2D12Larense Manege, De191,5
3--13:04522Sarah LoewyLM's HaloCharmeurL1P8Larense Manege, De194
4--13:11163Marieke PetriLM's Quiet LadyCoednewydd Jack the LadL1C8Larense Manege, De189,5
5--13:18895Fleur DijkLM's MoosJustice H.R.L1D8Larense Manege, De181
6--13:25278Noa MarquardtLm's Joep--L1C8Larense Manege, De185,5
7--13:32952Isabelle LoewyLm's ZatouchaHaarlemL1E8Larense Manege, De173
8--13:39407Ymke Van EijdenAladinBekveld's DaveL1C8Soest, PC.192,5
9--13:46005Fréderique BosBurning Bling--L1E8Soest, PC.188
10--13:53685Manon van den BergAmyVader OnbekendL1C8Kamphorst, PC. De180
11--14:00413Sanne Van den HengelMachoAberaeron ArbenigwrL1D8Hooglandertjes, PC. De179
12--14:07019Evolet van WestingIzzy du BoisDi Caprio Du BoisL2D12HCG BV. / Stal Groenraven207,5
14:14 pauze (15 min.)       
13--14:29560Bo HuizingLM's SandyDoranstown CrestBE4Larense Manege, De189
14--14:36369Mare van HofslotTripperVader OnbekendBB4Hooglandertjes, PC. De173
15--14:43072Lena van de KampYasminVader OnbekendBB4Toekomst, PC. De178,5
16--14:50010Floortje LismanAlonsoNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88BD4Kamphorst, PC. De194,5
17--14:57316Evi Van den HengelMiamiLeandros SirikBD4Hooglandertjes, PC. De173
18--15:04851Nienke AnkerPronkenbergs G.briljandGeronimo BBD4West Stichtse Ruiters, PC. De180,5
19--15:11397Lonneke van der ZijdeRozitaAmuletBP4Soest, RV.186
20--15:18989Mylla BogaardSaba's Key to my HeartAll at OnceBP4Soest, RV.195,5
21--15:25937Lindsey OvereemMickyWeltherr-W-RBP4Soest, RV.180
22--15:32580Linda KramerKatootje Van De ZonnehoeveArezzo VDLBP4Zonnehoeve, RV.187
23--15:39142Sascha KampmanLa LunaVader OnbekendBP4Soest, RV.182
24--15:46904Miriam PouwRozitaAmuletBBP2Soest, RV.189

Terug naar de top

BB - L2 1STE PROEF ZATERDAG 20 JUNI

Ring 1

Jury bij C: Schippers, L.

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
1--16:00373Sydney van den BoutLucy In The Sky With DiamondsFarfan MBP3Wennekers, RV.181,5
2--16:07011Michelle PolmantuinAmstelvreugd's KenjiSkovens RafaelL1P7Wennekers, RV.184
3--16:14855Lisa HazendonkKoenrad VbDurrantL1P7Soest, RV.181,5
4--16:21604Priscilla DoornJuwel MDundee ML1P7Zilfia's Hoeve, RV.187,5
5--16:28625Lianne De RuiterLisetteJorn 430L1P7Hilversumse Rijclub, RV.172,5
6--16:35862Astrid WalsemIliasEtoile D.e.s.L1P7Hilversumse Rijclub, RV.191,5
7--16:42660Sharon VisserSand dancerVader OnbekendL1P7Eemruiters, RV.172
8--16:49015Jacky LokIlsonJohnsonL1P7Viergangruiters, RV.186
9--16:56893Rinske RooijKandafanoryFairytaleL1P7Soest, RV.183,5
10--17:03631Luna AgelinkAllure-FlairSandro Boy JuniorL2P11Ronde Venen, RV.177
17:10 pauze (15 min.)       
11--17:25003Job van den OeverHerosVader OnbekendL2P11Lunaruiters, RV.189
12--17:32404Foekje Ten CateJackieFairytaleL2P11Voornruiters, RV. De179
13--17:39014Marijke PostumaEcoWarrantL2P11Valleiruiters, RV. De183,5
14--17:46022Roos Kramer - StarrenburgEmmaOscarBP3Stroe, RV.180,5
15--17:53066*Xenia BesseRoosendaal's Mystique BC3 171,5
16--18:00004Ruby BergMilton BD3Soest, PC.177,5
17--18:07016Karin van Schoonhovennn BBP1 171
18--18:14480Margreet Van EgdomButter FlyerSlewe LeaderL2E11Willaerruiters, PC.195,5
19--18:21327Mariska De BruinGiomaraAmazing StarBP3Hornedamme, RV.198
20--18:28625Sammy CatshoekLevisLEVISTANOBP3Haarlemmermeer Ruiters, RV.174
21--18:35249Monique Van DorresteijnJoëlleGentlemanBP3Soest, RV.200,5

Terug naar de top

BB - L2 2DE PROEF ZATERDAG 20 JUNI

Ring 2

Jury bij C: Goeij - Veldhuizen, G. De

nr.--tijdHnrRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingptn.
1--16:10         
2--16:17373Sydney van den BoutLucy In The Sky With DiamondsFarfan MBP4Wennekers, RV.193
3--16:24011Michelle PolmantuinAmstelvreugd's KenjiSkovens RafaelL1P8Wennekers, RV.188,5
4--16:31855Lisa HazendonkKoenrad VbDurrantL1P8Soest, RV.178
5--16:38604Priscilla DoornJuwel MDundee ML1P8Zilfia's Hoeve, RV.181,5
6--16:45625Lianne De RuiterLisetteJorn 430L1P8Hilversumse Rijclub, RV.167
7--16:52862Astrid WalsemIliasEtoile D.e.s.L1P8Hilversumse Rijclub, RV.186,5
8--16:59660Sharon VisserSand dancerVader OnbekendL1P8Eemruiters, RV.175,5
9--17:06015Jacky LokIlsonJohnsonL1P8Viergangruiters, RV.194,5
10--17:13893Rinske RooijKandafanoryFairytaleL1P8Soest, RV.186,5
11--17:20631Luna AgelinkAllure-FlairSandro Boy JuniorL2P12Ronde Venen, RV.166
17:27 pauze (15 min.)       
12--17:42003Job van den OeverHerosVader OnbekendL2P12Lunaruiters, RV.177,5
13--17:49404Foekje Ten CateJackieFairytaleL2P12Voornruiters, RV. De179
14--17:56014Marijke PostumaEcoWarrantL2P12Valleiruiters, RV. De172
15--18:03022Roos Kramer - StarrenburgEmmaOscarBP4Stroe, RV.171
16--18:10066*Xenia BesseRoosendaal's Mystique BC4 168,5
17--18:17004Ruby BergMilton BD4Soest, PC.183
18--18:24016Karin van Schoonhovennn BBP2 177,5
19--18:31480Margreet Van EgdomButter FlyerSlewe LeaderL2E12Willaerruiters, PC.188
20--18:38327Mariska De BruinGiomaraAmazing StarBP4Hornedamme, RV.204,5
21--18:45625Sammy CatshoekLevisLEVISTANOBP4Haarlemmermeer Ruiters, RV.192,5
22--18:52249Monique Van DorresteijnJoëlleGentlemanBP4Soest, RV.194

Terug naar de top