DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJD IS 24 EN 25 FEBRUARI

24 FEBRUARI PAARDEN BB T/M ZZ - 25 FEBRUARI PONY'S BB T/M ZZ

Lijst gemaakt op: 21-02-2018 16:26:15

CARNAVAL SPRINGEN PAARDEN EN PONY'S BB T/M L, 10-02-2018

PONY'S 40 CM DIRECT OP TIJD
PONY'S 60 CM DIRECT OP TIJD
PONY'S 70/80CM DIRECT OP TIJD
PONY'S B 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE
PONY'S B 2DE PARCOURS DIRECT OP STIJL
PONY'S L 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE
PONY'S L 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD
PAARDEN 60CM
PAARDEN 80CM
PAARDEN B 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE
PAARDEN B 2DE PARCOURS DIRECT OP RIJSTIJL
PAARDEN L 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE
PAARDEN L 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD

PONY'S 40 CM DIRECT OP TIJD

AA/A-AA/B-AA/C-AA/D-AA/E (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Michou van EijdenTinkelbel AAB Recreatie Sport KNHS277,29
 
2Isa TripFosterHoppenhof's ShardonAAD Soest, PC.799,16

Terug naar de top

PONY'S 60 CM DIRECT OP TIJD

A/B-A/C-A/D-A/E (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Rick HuizerBatman AD  049,40
2Sam EyndhovenSilverCantasAD Soest, PC.051,58
 
3Carina BrinkRavenswaaij's Sara--AC Hsa Ravenswaaij056,80
4Karin ZwanenburgStarlightVader OnbekendAC Zeewolder Ruiters, PC. De057,67
5Britt DaselaarPrince AD  059,93
6Sterre LanphenRicco AE Paardenvreugd, PC.064,22
7Romy Van EmdenIrco BkIsarcoAD Soest, PC.455,11
8Emma Van BurenDafina van de ZonnewyzerVader OnbekendAC Stuwruiters, PC. De14124,74
xRomy Van Emden (HC)Irco BkIsarcoAD Soest, PC.052,98
 Emma Van Buren (HC)Dafina van de ZonnewyzerVader OnbekendAC Stuwruiters, PC. De061,43

Terug naar de top

PONY'S 70/80CM DIRECT OP TIJD

BB/A-BB/B-BB/C-BB/D-BB/E (7 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Rick HuizerBatman BBD  050,03
2*Lila van RijthovenRyan's Son BBD Zonnehoeve, PC.054,69
 
3Olivier BeringerPatijnDE MENNSINGHE'S RINALDOBBD Tournoyruiters, PC. De057,85
4Sam EyndhovenSilverCantasBBD Soest, PC.445,43
xSterre KoelewijnLinsey van DekkerhuusRietheim's HilbertBBD Hooglandertjes, PC. DeUit2 
 Lola CornelissenJukeVader OnbekendBBD Srjv Groenendaal, PC.Uit12 
 Lola Cornelissen (HC)JukeVader OnbekendBBD Srjv Groenendaal, PC.887,12

Terug naar de top

PONY'S B 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E, 1e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Charlotte ZoonsPolsbury Pia D'orMastwood PeppersonBD1eLarense Manege, De075,5075,5
2Britt ScholtsFaroukDunsford SpringcornBB1eSrjv Groenendaal, PC.073,5073,5
3Jade HopmanMarianne v.d DijkkampVader OnbekendBC1eGouden Adelaar, PC. De071,0071,0
 
4Anouk HeikampOrchid's ChynoukJustice H.R.BD1eDragonder, PC. De077,5070,0
5Olivier BeringerPatijnDE MENNSINGHE'S RINALDOBD1eTournoyruiters, PC. De067,0067,0
6Karin ZwanenburgStarlightVader OnbekendBC1eZeewolder Ruiters, PC. De064,0064,0
7Ruby BergOkidokiErmelo SchueracherBC1eSoest, PC.069,0469,0
8*Lila van RijthovenRyan's Son BD1eZonnehoeve, PC.067,5467,5
9Isa TripFosterHoppenhof's ShardonBD1eSoest, PC.475,0  
10Gaby van EssenShrekOnbekendBD1eDragonder, PC. De472,5  

Terug naar de top

PONY'S B 2DE PARCOURS DIRECT OP STIJL

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

B/A-B/B-B/C-B/D-B/E, 2e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Charlotte ZoonsPolsbury Pia D'orMastwood PeppersonBD2eLarense Manege, De080,0
2Ruby BergOkidokiErmelo SchueracherBC2eSoest, PC.078,5
 
3Isa TripFosterHoppenhof's ShardonBD2eSoest, PC.075,5
4Gaby van EssenShrekOnbekendBD2eDragonder, PC. De075,0
5Carina BrinkRavenswaaij's Sara--BC2eHsa Ravenswaaij070,5
6Britt ScholtsFaroukDunsford SpringcornBB2eSrjv Groenendaal, PC.068,5
 Anouk HeikampOrchid's ChynoukJustice H.R.BD2eDragonder, PC. De068,5
8Jade HopmanMarianne v.d DijkkampVader OnbekendBC2eGouden Adelaar, PC. De065,5

Terug naar de top

PONY'S L 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

L/C-L/D-L/E-L/A-L/B, 1e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Reza BergKantje's Black PearlHoppenhof's ShardonLD1eSoest, PC.060,87036,25
 
2Splinter BergsmaSacco Zidan--LD1eRonde Venen, PC. De064,30043,02
3Madelon DijkhuizenBriljantGelimerLD1eVeluweruiters, PC.057,09Uit12 
xYfke Van DamFreekEaster Mountain Didly DoLC1eRoskam, PC. DeUit10   
 Nadege RoosjenHoppenhof's DiabloHoppenhof's JasperLD1eLarense Manege, DeNG   

Terug naar de top

PONY'S L 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

L/A-L/B-L/C-L/D-L/E, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Madelon DijkhuizenBriljantGelimerLD2eVeluweruiters, PC.057,12
 
2Reza BergKantje's Black PearlHoppenhof's ShardonLD2eSoest, PC.057,85
3Splinter BergsmaSacco Zidan--LD2eRonde Venen, PC. De060,13
4Yfke Van DamFreekEaster Mountain Didly DoLC2eRoskam, PC. De061,66
xNadege RoosjenHoppenhof's DiabloHoppenhof's JasperLD2eLarense Manege, DeNG 

Terug naar de top

PAARDEN 60CM

A/P (14 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Franka VultoEternity AP  050,93
2Sam SpiltFinnigan AP  054,29
3Hananne DoesMiss Cooper AP Barneveld e.o., RV RSV055,12
 
4Nikita FluitBeauthySandreoAP Lunaruiters, RV.057,42
5Willemijn Van der SpekHostop FravancaNonstopAP Soest, RV.057,75
6Bianca Van EngelenhovenHappyness e AP Willaerruiters, RV.058,8
7Marieke NiekerkDustin AP  062,80
8Merit BouwmeesterElrino AP  1284,02
xJaime-lee BommezijnIron DelightPazzoAP Marcroix, RV.Uit2 
 Franka Vulto (HC)Eternity AP  051,07
 Merit Bouwmeester (HC)Elrino AP  051,97
 Sam Spilt (HC)Finnigan AP  454,75
 Irah Van der Hum (HC)BaronBlytonAP Ronde Venen, PC. De466,37
 Irah Van der Hum (HC)BaronBlytonAP Ronde Venen, PC. DeUit2 

Terug naar de top

PAARDEN 80CM

BB/P (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Merel Van MunsterValcoPlacidoBBP Stad en Lande Ruiters, RV.052,29
2Lisa SopasiHermèsFidjy of ColorsBBP Soest, RV.053,72
3Alida VeerGi giBossBBP Voorwaarts, RV.054,5
4Rick van HoutAffection SL ZAtlanticBBP Treekerij, RV.057,57
 
5Fenna MeijerAnniversary SowJohnny Boy IiBBP Soest, RV.058,54
6Lina LefstadValentina VL BBP Midland (PV), RV.059,02
7Lisa SopasiAilanaNassauBBP Soest, RV.062,05
8Michael MalthaGeran BBP Soest, RV.062,26
9Isabel VrijGeorge ClooneyNabab de ReveBBP Vereniging Manege De Eenhoorn453,45
10Nikita FluitBeauthySandreoBBP Lunaruiters, RV.454,53
11Paul HaightonFarah BBP Zuid-Hollandsche J.V., RV.456,23
12Sanne Van der MeerDior du BoisDjamai Du BoisBBP Valleiruiters, RV. De458,94
13Reeza Van der HorstIesyrena MBZirocco BlueBBP Soest, RV.855,48
14Hananne DoesMiss Cooper BBP Barneveld e.o., RV RSV1078,8
xRick van Hout (HC)Affection SL ZAtlanticBBP Treekerij, RV.054,80
 Reeza Van der Horst (HC)Iesyrena MBZirocco BlueBBP Soest, RV.453,41
 Paul Haighton (HC)Farah BBP Zuid-Hollandsche J.V., RV.454,03
 Fenna Meijer (HC)Anniversary SowJohnny Boy IiBBP Soest, RV.456,80
 Sanne Van der Meer (HC)Dior du BoisDjamai Du BoisBBP Valleiruiters, RV. De858,03

Terug naar de top

PAARDEN B 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

B/P, 1e parcours (28 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Stephanie DijkshoornAmyPrestige VdlBP1eRonde Venen, RV.075,5075,5
2Iza De JongBroads WindfleurIndoctroBP1eSoest, RV.071,5071,5
3Yke HorstinkDjivoli van de Groote Kamps ZDenzel van het MeulenhofBP1eRoskam, RV. De071,0071,0
4Karen Van DaalHymolgaQuasimodo ZBP1eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.070,5070,5
 Lynn DybionaZusaZodiakBP1eGroenewoude, RV.070,5070,5
6Naomi Van der HulstEl Trevano--BP1eSoest, RV.070,0070,0
7Lina LefstadErosCasiroBP1eMidland (PV), RV.068,5068,5
 
8Kitty Kruiswijk - Van EngelenGuno pina hNumero UnoBP1eVoornruiters, RV. De068,0068,0
9Chantal WalsFinnCalidoBP1eEemruiters, RV.066,5066,5
10Splinter BergsmaQuantum Warrior--BP1eRonde Venen, RV.065,5065,5
11Anne DijkshoornDenverVDL WittingerBP1eRonde Venen, RV.063,5163,5
12Theo OverkempeCassanoCassaroBP1eSoest, RV.061,0461,0
13Sophie HendriksenBriljantVal D'isereBP1eSrjv Groenendaal, RV.077,5577,5
14Anne Van der MandenGigant tArezzo VDLBP1ePaardenvreugd, RV.475,5  
15Jannick van HaaftenGrande d'Hotot M v. HaaftenCaleandroBP1eRoskam, RV. De473,5  
16Quinty TemmingHortonCarreraBP1eZilfia's Hoeve, RV.473,0  
17Julia Van KuikFarahdiba B HBZObligado BBP1eKamphorst, RV.469,0  
18Simone MasciniFortuneKreator xxBP1eSoest, RV.466,5  
19Paul HaightonBig BoyQuidam De RevelBP1eZuid-Hollandsche J.V., RV.466,0  
20Isabel VrijGeorge ClooneyNabab de ReveBP1eVereniging Manege De Eenhoorn464,0  
21Stijn VosVivaldi HOrameBP1eStad en Lande Ruiters, RV.463,5  
22Frido De VriesDi'angeloSandro Boy JuniorBP1eTournoyruiters, RV.461,5  
23Merel Van MunsterValcoPlacidoBP1eStad en Lande Ruiters, RV.766,0  
24Yvette KlarenbeekValentijnOo SevenBP1eTournoyruiters, RV.864,0  
xJoelle De GooijerVamoraPlacidoBP1eStad en Lande Ruiters, RV.Uit2   
 Charlotte O'keeffeClear SailingChellano ZBP1eKamphorst, RV.Uit12   
 Amber JagtmanCancánChellano ZBP1eKamphorst, RV.Uit2   
 Ece UtkuQuerine V ZQuasimodo ZBP1eSoest, RV.Uit2   

Terug naar de top

PAARDEN B 2DE PARCOURS DIRECT OP RIJSTIJL

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

B/P, 2e parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Stephanie DijkshoornAmyPrestige VdlBP2eRonde Venen, RV.080,0
2Sophie HendriksenBriljantVal D'isereBP2eSrjv Groenendaal, RV.077,5
3Julia Van KuikFarahdiba B HBZObligado BBP2eKamphorst, RV.075,5
4Jannick van HaaftenGrande d'Hotot M v. HaaftenCaleandroBP2eRoskam, RV. De075,0
5Quinty TemmingHortonCarreraBP2eZilfia's Hoeve, RV.073,0
6Karen Van DaalHymolgaQuasimodo ZBP2eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.072,5
 Yke HorstinkDjivoli van de Groote Kamps ZDenzel van het MeulenhofBP2eRoskam, RV. De072,5
 
8Joelle De GooijerVamoraPlacidoBP2eStad en Lande Ruiters, RV.070,5
9Splinter BergsmaQuantum Warrior--BP2eRonde Venen, RV.068,0
 Kitty Kruiswijk - Van EngelenGuno pina hNumero UnoBP2eVoornruiters, RV. De068,0
11Chantal WalsFinnCalidoBP2eEemruiters, RV.066,0
 Paul HaightonBig BoyQuidam De RevelBP2eZuid-Hollandsche J.V., RV.066,0
13Ece UtkuQuerine V ZQuasimodo ZBP2eSoest, RV.063,5
14Anne Van der MandenGigant tArezzo VDLBP2ePaardenvreugd, RV.473,0
15Yvette KlarenbeekValentijnOo SevenBP2eTournoyruiters, RV.468,5
16Theo OverkempeCassanoCassaroBP2eSoest, RV.466,0
17Frido De VriesDi'angeloSandro Boy JuniorBP2eTournoyruiters, RV.464,0
18Amber JagtmanCancánChellano ZBP2eKamphorst, RV.461,5
19Anne DijkshoornDenverVDL WittingerBP2eRonde Venen, RV.861,0
20Stijn VosVivaldi HOrameBP2eStad en Lande Ruiters, RV.1263,5
xCharlotte O'keeffeClear SailingChellano ZBP2eKamphorst, RV.Uit2 

Terug naar de top

PAARDEN L 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

L/P, 1e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Reeza Van der HorstFBIMaraomeLP1eSoest, RV.059,88037,58
2Iza De JongBroads WindfleurIndoctroLP1eSoest, RV.062,57039,43
3Suzanne OorthuysenElegance des terdrixUt Liekt GoedLP1eSoest, RV.065,96040,29
4Reeza Van der HorstHashtagSpartacusLP1eSoest, RV.061,34442,07
 
5Mathilde De RooijGyllingBaltic VDLLP1eSoest, RV.463,15  
6Karen Van DaalHeronikiTangelo Van De ZuuthoeveLP1eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.463,32  
7Anouk Van WijkCheckpointWestpointLP1eWennekers, RV.469,02  
8Remco RoeradeHalle BerryTriomphe de RiverlandLP1eVoornruiters, RV. De479,61  
9Kiki-jane Van ItersonFUN-FUNArthos RLP1eGunterstein, RV.867,48  
10Nikki Vander VeldenHard rockUnaniemLP1eR.s.v. Stal Rodeo, RV.980,20  
11Simone MasciniFortuneKreator xxLP1eSoest, RV.1264,81  
xNaomi Van der HulstEl Trevano--LP1eSoest, RV.Uit2   
 Lynn DybionaZusaZodiakLP1eGroenewoude, RV.Uit11   
 Jade WoeltjesDaddy CoolKREATOR XXLP1eVarsseveld e.o., RV.Vrijw   

Terug naar de top

PAARDEN L 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Gelder, C.G.M. Van

L/P, 2e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Karen Van DaalHeronikiTangelo Van De ZuuthoeveLP2eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.058,09
2Reeza Van der HorstHashtagSpartacusLP2eSoest, RV.061,14
3Nikki Vander VeldenHard rockUnaniemLP2eR.s.v. Stal Rodeo, RV.064,81
 
4Anouk Van WijkCheckpointWestpointLP2eWennekers, RV.067,32
5Reeza Van der HorstFBIMaraomeLP2eSoest, RV.457,86
6Mathilde De RooijGyllingBaltic VDLLP2eSoest, RV.461,16
7Suzanne OorthuysenElegance des terdrixUt Liekt GoedLP2eSoest, RV.461,83
8Remco RoeradeHalle BerryTriomphe de RiverlandLP2eVoornruiters, RV. De464,87
9Kiki-jane Van ItersonFUN-FUNArthos RLP2eGunterstein, RV.1269,76
xJade WoeltjesDaddy CoolKREATOR XXLP2eVarsseveld e.o., RV.Vrijw 

Terug naar de top