DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJDEN ZIJN: PONY'S 26 SEPTEMBER

PAARDEN: WOENSDAG 15 SEPTEMBER - ZATERDAG 25 SEPTEMBER - ZONDAG 26 SEPTEMBER - WOENSDAG 29 SEPTEMBER


Lijst gemaakt op: 03-09-2021 10:58:58

KNHS SPRINGEN PAARDEN BB TM ZZ, 01-09-2021

OEFEN LAAG TM ZZ, 2 PARCOURSEN VOOR PUNTEN


B SPRINGEN
L SPRINGEN
M-Z-ZZ SPRINGEN

B SPRINGEN

Jury: Kranenburg, P. Van
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de

B/P, 1e parcours (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Veronika SzaboFalba SDHNamelus RB1eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.071,07,0071,07,0
2Sanne PerizoniusKnaap I VhsModestoB1eSoest, RV.075,57,5175,57,5
3Rozemarijn BergstraMerrie MieEldorado van de ZeshoekB1eLoepwick, RV.071,07,0171,07,0
4Sigrid StienstraOak Grove's VillianVigo D' ArsouillesB1eZilfia's Hoeve, RV.068,06,5170,06,5
 
5Lotte StringerMr. GreyInshallah De MuzeB1eAny Dale, RV.067,56,5168,06,5
6Sterre-Karin van den BurgErnesto HZUkatoB1eSoest, RV.063,06,0163,06,0
7Elisabeth Van der ZijdenDaredevilUnitedB1eWennekers, RV.070,07,0270,07,0
8Karlijn Jochemsen - Ten HaveLucarreraCarrera VDLB1eValouwe, RV.068,56,5468,56,5
9Anouk SlabbersIbsen BWyntonB1eAny Dale, RV.177,57,5   
10Anouk SlabbersPeckesAmatiB1eAny Dale, RV.872,57,0   
11Sarana Van de VeldenBe A Star ZBig Star JR KZB1eSatana, RV.1165,56,0   
xVienne RenesDarlindeIndoradoB1eSoest, RV.Uit2     
 Joella DonkersHabiba BarakaNamelus RB1eGunterstein, RV.Uit12     

B/P, 2e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Elisabeth Van der ZijdenDaredevilUnitedB2eWennekers, RV.072,57,0   
2Sarana Van de VeldenBe A Star ZBig Star JR KZB2eSatana, RV.068,06,5   
3Lotte StringerMr. GreyInshallah De MuzeB2eAny Dale, RV.066,06,5   
 
4Sterre-Karin van den BurgErnesto HZUkatoB2eSoest, RV.061,06,0   
5Rozemarijn BergstraMerrie MieEldorado van de ZeshoekB2eLoepwick, RV.473,07,0   
6Anouk SlabbersPeckesAmatiB2eAny Dale, RV.470,07,0   
7Sigrid StienstraOak Grove's VillianVigo D' ArsouillesB2eZilfia's Hoeve, RV.868,06,5   
8Anouk SlabbersIbsen BWyntonB2eAny Dale, RV.1275,57,5   
xVienne RenesDarlindeIndoradoB2eSoest, RV.Uit2     
 Joella DonkersHabiba BarakaNamelus RB2eGunterstein, RV.Uit12     

Terug naar de top

L SPRINGEN

Jury: Kranenburg, P. Van
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de

L/P, 1e parcours (11 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Stephan HazelegerLotus DTangelo Van De ZuuthoeveL1eEngruiters, RV.078,35038,39
2Arjen van DiepenPaddington van het AvenhofClarucci CL1eHoorn, RV.076,22039,23
3Iris Kok - v/d WeijdenHiggs L1e 074,55439,13
 
4Arjen van DiepenLove me Society L1eHoorn, RV.074,05441,44
5Thimo Van KuijkJosevonneEtoulonL1eSoest, RV.075,66NG 
6Miquell BakkerGustafson ZGuidam SohnL1eMarsua, RV.474,87  
7*Karen van DaalHeroniki L1e 475,93  
8Caya JochemsFeels Like GoldArizonaL1eVoornruiters, RV. De876,48  
9Sam SpiltBeat-itCorlandL1eSoest, RV.876,81  
10Helga Van de BuntKaikouraCristallo IL1eStroe, RV.880,73  
11Isabella AppelboomCubanuClarconL1eSoest, RV.986  
xFrancien EngelhardLidyCandolettoL1eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.NG   

L/P, 2e parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1*Karen van DaalHeroniki L2e 066,65  
2Stephan HazelegerLotus DTangelo Van De ZuuthoeveL2eEngruiters, RV.069,15  
 
3Arjen van DiepenLove me Society L2eHoorn, RV.073,18  
4Caya JochemsFeels Like GoldArizonaL2eVoornruiters, RV. De074,26  
5Veronika SzaboFalba SDHNamelus RL2eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.465,95  
6Stephan HazelegerMattieGrandorado tnL2eEngruiters, RV.984,84  
7Sam SpiltBeat-itCorlandL2eSoest, RV.1674,52  
xFrancien EngelhardLidyCandolettoL2eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.NG   

Terug naar de top

M-Z-ZZ SPRINGEN

Jury: Kranenburg, P. Van
Jury: Veneklaas slots, F.B.G.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de

Z/P en ZZ/P, 1e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Ginevra GhiraldoNerrado JuniorNerradoZ1eGastlicentie, RV.078,66036,01
2Kelly Van WijkfantastVader OnbekendZ1eRZN, RV.078,85036,78
3Renee HazelegerDou CatiDouglasZ1eVoorwaarts, RV.075,99NG 
 Renee HazelegerFil a FilCarembar De MuzeZZ1eVoorwaarts, RV.078,22NG 
 
5*Joyce van de KuilenNumber One-p van het Scheack Z1eHofruiters, RV.185,33  
6Rakan Al hasawiTalentina--ZZ1eGastlicentie, RV.479,14  
7Renee HazelegerFil a FilCarembar De MuzeZ1eVoorwaarts, RV.480,19  
8Kelly Van WijkfantastVader OnbekendZZ1eRZN, RV.480,66  
9Desiree Van der VeekHiltonMermus RZZ1eZuid-Hollandsche J.V., RV.482,05  
10Levi DriessenWinx du VlistWarrantZZ1eJoris, RV.879,11  
11Sanne-Roos BalsFlowVerdiZZ1eReigershof, RV.1088,04  
12Sanne-Roos BalsKannas KrishnaKannan X-6261 SbsZ1eReigershof, RV.1276,66  
13Rik StolteGangstarTangelo Van De ZuuthoeveZZ1eVoornruiters, RV. De1280,75  
xTheresa HeubleinGK letīs go Z1e Uit1   

Z/P en ZZ/P, 2e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Sanne-Roos BalsKannas KrishnaKannan X-6261 SbsZ2eReigershof, RV.475,9  
2Sanne-Roos BalsFlowVerdiZZ2eReigershof, RV.587,61  
 
3Rakan Al hasawiTalentina--ZZ2eGastlicentie, RV.869,84  
4Theresa HeubleinGK letīs go Z2e 896,56  
5Levi DriessenWinx du VlistWarrantZZ2eJoris, RV.1276,53  
6Rik StolteGangstarTangelo Van De ZuuthoeveZZ2eVoornruiters, RV. De19108,44  

M/P, 1e parcours (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Theresa HeubleinCuriossity M1e 077,62036,99
2Rakan Al hasawiIsabella KRC--M1eGastlicentie, RV.076,3433,27
3Dominique Van HoekelenHunterQuasimodo ZM1eHubertus-lisse, RV. St.082,87435,7
4Renee HazelegerDou CatiDouglasM1eVoorwaarts, RV.477,7  
 
5Kelly Van WijkTiptop vh schaeck zTALOUBET ZM1eRZN, RV.478,3  
6Jan hein BrusseKing ChsCanabisM1eNeuderuiters, RV.479,43  
7Iris Kok - v/d WeijdenOkee van den DaelFor Passion D'ive ZM1eFlevoruiters, RV.984,33  
8Isabella AppelboomCubanuClarconM1eSoest, RV.1273,66  
9Bink DriessenGiovanniCaramboleM1eJoris, RV.1699,06  
10Thimo Van KuijkJosevonneEtoulonM1eSoest, RV.2185,9  
xIris Kok - v/d WeijdenHiggs M1e Uit1   
 Jasmijn Van der KnaapCaptain ClintUnaniemM1eAny Dale, RV.Uit1   
 Ece UtkuJust Another SunriseZirocco BlueM1eSoest, RV.Uit1   

M/P, 2e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Iris Kok - v/d WeijdenOkee van den DaelFor Passion D'ive ZM2eFlevoruiters, RV.083,43  
2Jasmijn Van der KnaapCaptain ClintUnaniemM2eAny Dale, RV.475,05  
 
3Bink DriessenGiovanniCaramboleM2eJoris, RV.480,4  
xMiquell BakkerGustafson ZGuidam SohnM2eMarsua, RV.Uit11   
 Dominique Van HoekelenHunterQuasimodo ZM2eHubertus-lisse, RV. St.Uit1   
 Ece UtkuJust Another SunriseZirocco BlueM2eSoest, RV.Uit12   

Terug naar de top