DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJDEN ZIJN:
PAARDEN: WOENSDAG 22 MEI - WOENSDAG 5 JUNI - WOENSDAG 19 JUNI - ZATERDAG 22 JUNI - ZONDAG 23 JUNI
PONY'S: ZATERDAG 22 JUNI

Lijst gemaakt op: 20-05-2019 12:48:30

KNHS SPRINGEN PAARDEN OEFEN LAAG T/M ZZ, 18-05-2019

OEFEN LAAG 50-70CM
OEFEN HOOG 70-90CM
B 1STE PARCOURS MET BARRAGE
B 2DE PARCOURS DIRECT OP RIJSTIJL
L 1STE PARCOURS MET BARRAGE
L 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD
M 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE
M 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD
Z-ZZ 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE
Z-ZZ 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD

OEFEN LAAG 50-70CM

AA/P (4 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Jacobine RosDexter De WitteZospecialAA Soest, RV.070,36
 
2Miranda Van der HorstJ'Adore AA Stroe, RV.074,81
3Fréderique BosMagic StardustBerkhof's Higgledy PiggledyAA Soest, PC.11103,73
xJennifer StamHaydenIndoctroAA Voornruiters, RV. DeUit2 

Terug naar de top

OEFEN HOOG 70-90CM

BB/P (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Lior GallayFleur de Lis Z BB Voornruiters, RV. De066,89
2Britney KoekoekGlamourAlbaranBB Wennekers, RV.069,24
3Maxime van der meerRebel Bay BB  070,26
4Tatjana Brockhoffsnow BB  072,58
 
5Krzystof OklaStarman BB Gastlicentie, RV.072,76
6Theo OverkempelocarloCarlos DzBB Soest, RV.074,24
7Rosemarie SuurlandRS DiamantVoiceBB Wennekers, RV.181,40
8Jacobine RosDexter De WitteZospecialBB Soest, RV.468,39
9Krzystof OklaJacks BB Gastlicentie, RV.477,16
10Lotte Van de BiltCheyenneCassini GoldBB Veldruiters, RV.891,51
11Romy van der LindenIndurain Van De ZonnehoeveBaltic VDLBB Soest, RV.892,58
12Marie-josé CalisJames BB Siegfried, RV.1277,6
13Ece UtkuJolitaElvis Ter PutteBB Soest, RV.13112,44

Terug naar de top

B 1STE PARCOURS MET BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

B/P, 1e parcours (29 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Naomi MullerHurilloChello Ill VDLB1ePrins, RV.075,5075,5
2Dhidey HulshofHerbyCalvaroB1eVoorwaarts, RV.072,5072,5
3Simon Van KuijkIsargoQuasimodo ZB1eVoornruiters, RV. De068,5071,0
4Imke JansenElrobiWizzerdB1eHypolitus, RV.071,0071,0
5*Carlijn RoepelEbonnitoo B1eJockey Club, PC. De070,5070,5
6Brent MinnenBallyengland JudgeShannondale Sarco St. GhyvanB1eVoorwaarts, RV.070,0070,0
7Sammy CatshoekEdelachtbareVader OnbekendB1eHaarlemmermeer Ruiters, RV.070,0070,0
8Amalia Van OranjeMitchAmaretto IB1eKoningin Emma, RV.069,5069,5
 
9Nathalie Van Emden - NeisinghFrodoZacharovB1eSoest, RV.068,0068,0
 Romy VonhofFelicityApplausB1eNeuderuiters, RV.068,0068,0
11Helma Van den HeuvelLa signoritaLapis LazuliB1eWillis, RV.067,5067,5
12Savine MeijFloupeNumero UnoB1eBosch En Duin, RV.066,0066,0
13Marie-josé CalisI-StarBig Star JR K ZB1eSiegfried, RV.065,0065,0
14Lisa DreesmannCidolaSerano GoldB1eBentwoud, RV.063,5063,5
15Lisa TolboomGabriëlleZapatero VDLB1eSrjv Groenendaal, RV.066,0063,5
16Willem RompDuckyDiatanoB1eSoest, RV.067,0062,5
17Rick van HoutAffection SL ZAtlanticB1eMilitaire R.S.V. 'Te Paard!', RV.061,0061,0
18Melanie Van GamerenToulonTangelo Van De ZuuthoeveB1eSoest, RV.073,0473,0
19Sandra De BruinHalifaxCrespo VDLB1eSoest, RV.071,0468,5
20Lisa SopasiHermèsFidjy of ColorsB1eSoest, RV.063,0463,0
21Sandra De BruinKarel De GroteDallas VDLB1eSoest, RV.066,0868,5
22Krzystof OklaJune--B1eGastlicentie, RV.065,0Uit12 
23Romy van der LindenIndurain Van De ZonnehoeveBaltic VDLB1eSoest, RV.469,0  
24Ece UtkuJolitaElvis Ter PutteB1eSoest, RV.468,5  
25Frederique RaadgeverFijiNumero UnoB1eSrjv Groenendaal, RV.467,5  
26Gerda VaarkampDanaWonder Boy SHBB1eMidland (PV), RV.465,5  
27Carolien TimmerI-PunktLexiconB1eRV. Gouden Hert (HVP)463,5  
28Kiki BroekhuijsenTry MeE Termie R 64B1eBosch En Duin, RV.868,0  
xTheo OverkempelocarloCarlos DzB1eSoest, RV.Uit2   

Terug naar de top

B 2DE PARCOURS DIRECT OP RIJSTIJL

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

B/P, 2e parcours (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Frederique RaadgeverFijiNumero UnoB2eSrjv Groenendaal, RV.077,5
2Naomi MullerHurilloChello Ill VDLB2ePrins, RV.075,5
3Amalia Van OranjeMitchAmaretto IB2eKoningin Emma, RV.071,5
4Nathalie Van Emden - NeisinghFrodoZacharovB2eSoest, RV.071,0
5Brent MinnenBallyengland JudgeShannondale Sarco St. GhyvanB2eVoorwaarts, RV.070,5
 
6Kiki BroekhuijsenTry MeE Termie R 64B2eBosch En Duin, RV.068,5
7*Carlijn RoepelEbonnitoo B2eJockey Club, PC. De068,0
 Romy VonhofFelicityApplausB2eNeuderuiters, RV.068,0
9Lisa TolboomGabriëlleZapatero VDLB2eSrjv Groenendaal, RV.066,0
 Gerda VaarkampDanaWonder Boy SHBB2eMidland (PV), RV.066,0
11Melanie Van GamerenToulonTangelo Van De ZuuthoeveB2eSoest, RV.473,0
12Carolien TimmerI-PunktLexiconB2eRV. Gouden Hert (HVP)468,5
13Britney KoekoekGlamourAlbaranB2eWennekers, RV.466,5
14Willem RompDuckyDiatanoB2eSoest, RV.464,5
15Lisa SopasiHermèsFidjy of ColorsB2eSoest, RV.463,0
16Marie-josé CalisI-StarBig Star JR K ZB2eSiegfried, RV.867,0
17Sandra De BruinKarel De GroteDallas VDLB2eSoest, RV.1266,0

Terug naar de top

L 1STE PARCOURS MET BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

L/P, 1e parcours (30 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Sophie Van TolGalowinaQuerly ElvisL1eReigersburgh (RSV), RV.066,91041,9
2Dhidey HulshofGuapoCrespo VDLL1eVoorwaarts, RV.072,81042,15
3Aniek JansenI'm CassiraVader OnbekendL1eHypolitus, RV.071,93044,69
4Megan LaseurJust OneToulonL1eSoest, RV.079,13047,36
5*patricia vianenDomingo L1e 076,16049,34
6Cynthia OverbeekeImpress BhCaretino GoldL1eCapelse R.j.v., RV.074,68050,52
7Aniek JansenGorchideeBalou Du Rouet ZL1eHypolitus, RV.070,55051,62
8*Vittoria GiannelliShibumi Della Loggia L1eSoest, RV.069,41056,87
 
9Suzanne OorthuysenJaquadorEl SalvadorL1eSoest, RV.068,59453,23
10Krzystof OklaGemini L1eGastlicentie, RV.069,96458,38
11Simon Van KuijkJ'Adore vh AppelsvoordehofLord ZL1eVoornruiters, RV. De065,93  
12Biba McCaulJackpotVittorioL1eSoest, RV.182,11  
13Mathilde RooijGyllingBaltic VDLL1eSoest, RV.467,55  
14Luciana MagalhaesObelix L1eSoest, RV.471,91  
15Christopher MassonEquifrance JokerLuxels/nornelsL1eAny Dale, RV.471,94  
16Megan LaseurJannus (E.T)Big Star JR KZL1eSoest, RV.472,6  
17Sandra De BruinTarandosTaran de la PommeL1eSoest, RV.473,25  
18Aniek JansenIl Hugo De BunZirocco BlueL1eHypolitus, RV.473,65  
19Koen LoomansJustinov VlUstinovL1eSoest, RV.477,04  
20Dominique HafkampHavenda BlueMr. BlueL1eSoest, RV.479,18  
21Marloes RemmerswaalHeartbeatEldorado Van De ZeshoekL1eViergangruiters, RV.479,63  
22Savine MeijFloupeNumero UnoL1eBosch En Duin, RV.790,38  
23Destiny LevermanHero vClasse VDLL1eVoorwaarts, RV.862,9  
24Rick van HoutAffection SL ZAtlanticL1eMilitaire R.S.V. 'Te Paard!', RV.867,3  
25Hubert VeldmeijerCarlitaBriar 899L1eRZN, RV.870,55  
26Karen Van DaalHymolgaQuasimodo ZL1eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.873,97  
27Wes LeliveldZadkine KSilverstarL1eVoornruiters, RV. De1384,56  
28Karen Van DaalHeronikiTangelo Van De ZuuthoeveL1eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.1486,94  
xDaphne MeeuwsenVirginia VHamletL1eReigersburgh (RSV), RV.Uit11   
 Lucy GroenenGaby DPierrotL1eHilversumse Rijclub, RV.Uit11   

Terug naar de top

L 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

L/P, 2e parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Sophie Van TolGalowinaQuerly ElvisL2eReigersburgh (RSV), RV.059,76
2Karen Van DaalHeronikiTangelo Van De ZuuthoeveL2eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.063,68
3Wes LeliveldZadkine KSilverstarL2eVoornruiters, RV. De064,68
4Mathilde RooijGyllingBaltic VDLL2eSoest, RV.065,33
5Sandra De BruinTarandosTaran de la PommeL2eSoest, RV.066,39
 
6Simon Van KuijkJ'Adore vh AppelsvoordehofLord ZL2eVoornruiters, RV. De067,11
7Koen LoomansJustinov VlUstinovL2eSoest, RV.073,97
8Megan LaseurJannus (E.T)Big Star JR KZL2eSoest, RV.074,86
9Megan LaseurJust OneToulonL2eSoest, RV.076,06
10Biba McCaulJackpotVittorioL2eSoest, RV.080,63
11*patricia vianenDomingo L2e 469,03
12Sammy CatshoekEdelachtbareVader OnbekendL2eHaarlemmermeer Ruiters, RV.473,4
13Dominique HafkampHavenda BlueMr. BlueL2eSoest, RV.475,89
14Lisa DreesmannCidolaSerano GoldL2eBentwoud, RV.865,5
15Destiny LevermanHero vClasse VDLL2eVoorwaarts, RV.866,19
16Karen Van DaalHymolgaQuasimodo ZL2eSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.894,96
17Lucy GroenenGaby DPierrotL2eHilversumse Rijclub, RV.11108,32
18Suzanne OorthuysenJaquadorEl SalvadorL2eSoest, RV.1592,64

Terug naar de top

M 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

M/P, 1e parcours (26 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Willemina van der Goes - PetterEkinoCarthino ZM1eMilitaire R.S.V. 'Te Paard!', RV.069,02037,7
2Harrie WieringCoeur de PapillonConthargosM1eOsse R.v., RV.070,82037,99
3Arnold BergstraBubbliciousCarthino ZM1eLoepwick, RV.072,79038,2
4Maarten SchuttertIrango Blue NJDurango VDLM1eZelhem En Omstreken, RV.074,37039,31
5Marloes RemmerswaalI like itHarley VdlM1eViergangruiters, RV.073,18040,66
6*Mitch LaseurJunior Berlin Van De DoornhoeveBerlinM1eSoest, RV.075,4040,77
7Megan LaseurCelineVan GoghM1eSoest, RV.071,33041,48
 
8*Desiree Van der VeekElvis-Zeldenrust M1eHubertus-lisse, RV. St.077,06045,66
9Megan LaseurI'M Special Z BhPablo Van BerkenbroekM1eSoest, RV.078,98048,81
10Luciana MagalhaesFengibellaIndoctroM1eSoest, RV.069,63436,85
11Lucy GroenenGyonEmilionM1eHilversumse Rijclub, RV.073,96446,73
12Koen LoomansHenxel kNumero UnoM1eSoest, RV.074,76448,31
13*Desiree Van der VeekGigolo M1eHubertus-lisse, RV. St.080,48451,92
14Suus KuytenBandit GLN ZBalou Du RouetM1eGooische J.v., RV.074,77  
15Mike KuhFiábeauDiabeauM1eSoest, RV.471,51  
16Carina van de Krol - Van BostelenIleineBrainpowerM1eVoorwaarts, RV.472,02  
17Chiem BosboomGo NutsEldorado Van De ZeshoekM1eMaasdijk En Omstreken, RV.472,08  
18Harrie WieringIzzy PChacco BlueM1eOsse R.v., RV.474,52  
19Cynthia OverbeekeInteradel BHDiamant de SemillyM1eCapelse R.j.v., RV.479,07  
20Jasper Van der WaaijHinolaCorlandM1eSoest, RV.871,15  
21Marloes RemmerswaalDarihus BluesTsunami de HusM1eViergangruiters, RV.982,83  
22*Vittoria GiannelliShibumi Della Loggia M1eSoest, RV.984,71  
23Mike KuhClaytonCarlos DzM1eSoest, RV.1189,73  
xLotte Van der WielenValentine 19ValentinoM1eSoest, RV.Uit11   
 Anna VenemaHidette daderoArizonaM1eVarsseveld e.o., RV.Uit1   
 Hubert VeldmeijerCarlitaBriar 899M1eRZN, RV.Vrijw   

Terug naar de top

M 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

M/P, 2e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Arnold BergstraBubbliciousCarthino ZM2eLoepwick, RV.062,47
2Annemarie BergstraHighlightEldorado Van De ZeshoekM2eLoepwick, RV.067,82
3Chiem BosboomGo NutsEldorado Van De ZeshoekM2eMaasdijk En Omstreken, RV.069,96
 
4Lucy GroenenGyonEmilionM2eHilversumse Rijclub, RV.070,14
5Martijn GremméLipton van de BeverlaakClarence CM2eVoornruiters, RV. De075,72
6*Desiree Van der VeekGigolo M2eHubertus-lisse, RV. St.078,84
7Mike KuhClaytonCarlos DzM2eSoest, RV.468,5
8Maarten SchuttertIrango Blue NJDurango VDLM2eZelhem En Omstreken, RV.469,72
9Willemina van der Goes - PetterEkinoCarthino ZM2eMilitaire R.S.V. 'Te Paard!', RV.872,76
xJasper Van der WaaijHinolaCorlandM2eSoest, RV.Uit5 

Terug naar de top

Z-ZZ 1STE PARCOURS MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

Z/P-ZZ/P, 1e parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Harrie WieringIzzy PChacco BlueZ1eOsse R.v., RV.071,22035,80
2*Mitch LaseurCalydorCarlo GrandeZZ1eSoest, RV.080,18036,09
3Annemarie BergstraHighlightEldorado Van De ZeshoekZ1eLoepwick, RV.067,06036,52
4Suus KuytenFolindaVan GoghZZ1eGooische J.v., RV.077,97040,09
5Marloes RemmerswaalDestinyCarthino ZZZ1eViergangruiters, RV.071,69043,36
 
6Megan LaseurCassanovaChristianZ1eSoest, RV.078,58053,58
7*Desiree Van der VeekElvis-Zeldenrust Z1eHubertus-lisse, RV. St.076,41447,21
8Suus KuytenFolindaVan GoghZ1eGooische J.v., RV.077,65NG 
9Marloes RemmerswaalCorradinoCorradoZZ1eViergangruiters, RV.469,06  
10Jessica BarbieriBorneo Du LesmeRavage de MarsZZ1eLichtenvoorde (HV), RV.471,31  
11Carina van de Krol - Van BostelenIleineBrainpowerZ1eVoorwaarts, RV.472,29  
12Jessica BarbieriLyonia del SoleDelphinium De SoleZ1eLichtenvoorde (HV), RV.472,68  
13Biba McCaulLantinusLupicorZ1eSoest, RV.474,04  
14Daphne MolHot chocolate agHarley VdlZ1eBlokhoeve, Stal De474,42  
15Anna VenemaHijo de cumano daderoCumanoZ1eVarsseveld e.o., RV.474,87  
16Peter De KoningDali KoningshoeveDiaradoZZ1eGooische J.v., RV.475,26  
17*Mitch LaseurForsythCaramboleZ1eSoest, RV.476,36  
18Suus KuytenBandit GLN ZBalou Du RouetZ1eGooische J.v., RV.476,4  

Terug naar de top

Z-ZZ 2DE PARCOURS DIRECT OP TIJD

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Marskamp - Amptmeyer, Y.I.

Z/P-ZZ/P, 2e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Biba McCaulLantinusLupicorZ2eSoest, RV.065,48
2Andy KwaaitaalFlickaGrison Van Den BisschopZ2eBlauw Gele Vendel, RV. het066,34
3Daphne MolHot chocolate agHarley VdlZ2eBlokhoeve, Stal De073,99
 
4Peter De KoningDali KoningshoeveDiaradoZ2eGooische J.v., RV.074,04
5Kelly De LeeuwEclipseKroongraafZ2eBroekerruiters, RV.468,03
6Martijn GremméA.s.g. ZodiacCelanoZ2eVoornruiters, RV. De475,47
7Ralph SlaatsGrissom pfIndoctroZZ2eVereniging Eindhovense Manege, RV.477,33
8Ralph SlaatsGrissom pfIndoctroZ2eVereniging Eindhovense Manege, RV.478,96
9Anna VenemaHijo de cumano daderoCumanoZ2eVarsseveld e.o., RV.870,39
10Megan LaseurCassanovaChristianZZ2eSoest, RV.878,67

Terug naar de top