DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJD IS ZATERDAG 22 FEBRUARI - PONY'S, PAARDEN EN VETERANEN
2 PARCOURSEN VOOR PUNTEN

Lijst gemaakt op: 19-01-2020 08:13:21

KNHS SPRINGWEDSTRIJD PONY'S PAARDEN EN VETERANEN, 18-01-2020

PRIJSUITREIKING IS IN DE KANTINE!

PONY'S BB SPRINGEN
PONY'S B SPRINGEN
PONY'S L SPRINGEN
PONY'S M-Z-ZZ SPRINGEN
PAARDEN OEFEN SPRINGEN
PAARDEN B SPRINGEN
PAARDEN L SPRINGEN
PAARDEN M-Z-ZZ SPRINGEN
VETERANEN SPRINGEN

PONY'S BB SPRINGEN

BB/A en BB/C en BB/B en BB/D en BB80/E (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1
1Mik LoeveringBlue Eyed BlondeSeafield Silver DunBBD Groenewoude, PC.071,0
2Janske Van den BrakenMiss Black BBD Onze Gezel, PC.070,0
 
3Sanna Van RuitenbeekTen Ankers Honey VivienneVivienne's Vision Of FreedomBBD Lilliputters (HVP.), PC. De PPC. De067,5
4*Annabel PijnakerTrès Jolie BBD Soest, PC.065,5
5*Olivia ProperPeer BBD  063,5
6Dewi Van de KampEvita O.j.LexiconBB80E Veluweruiters, PC.455,0
7Marije van DonselaarHarke--BB80E Veluweruiters, PC.870,0
8Floortje LismanAlonso BBD  866,0

Terug naar de top

PONY'S B SPRINGEN

B/A en B/D en B/C en B/E en B/B, 1e parcours (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Lotte MiltenburgVannicoVannicoBC1eVoornruiters, PC. De078,0078,0
2Fréderique BosBurning Bling--BE1eSoest, PC.074,0074,0
3Liya PektasReekamp's ShamrockEsse Golden BigwigBD1eRynland, PC.073,5073,5
 
4Babette NoteboomVidarJustice H.R.BD1eSoest, PC.071,0071,0
5Lotte MiltenburgMaya's Moonlight MelodyAladinBD1eVoornruiters, PC. De070,0070,0
6Juliëtte de JongValentino Van De ZonnehoeveVader OnbekendBE1eEemvallei, HC. De067,5067,5
7Sabine NoteboomVidarJustice H.R.BD1eSoest, PC.066,0066,0
8Annelyn ArendEnjoyOnbekendBC1eVoornruiters, PC. De065,5065,5
9Sanna Van RuitenbeekTen Ankers Honey VivienneVivienne's Vision Of FreedomBD1eLilliputters (HVP.), PC. De PPC. De465,5  
10Mik LoeveringBlue Eyed BlondeSeafield Silver DunBD1eGroenewoude, PC.462,5  
xRenske MiddendorpBURITO’S HOPEKylian van OrchidBD1eRZN, PC.Uit2   
 Tessa ElsenburgFrijaVader OnbekendBC1eSlotruiters, PC. DeNG   

B/A en B/B en B/C en B/E en B/D, 2e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Fréderique BosBurning Bling--BE2eSoest, PC.073,5  
2Annelyn ArendEnjoyOnbekendBC2eVoornruiters, PC. De068,0  
 
3Juliëtte de JongValentino Van De ZonnehoeveVader OnbekendBE2eEemvallei, HC. De065,5  
4Lotte MiltenburgMaya's Moonlight MelodyAladinBD2eVoornruiters, PC. De467,5  
5Kimberley VermeulenOak Forest SydneyFrodo's BoyBD2eZilverstad, Paardensportcentrum463,0  
xRenske MiddendorpBURITO’S HOPEKylian van OrchidBD2eRZN, PC.Uit12   
 Tessa ElsenburgFrijaVader OnbekendBC2eSlotruiters, PC. DeNG   

Terug naar de top

PONY'S L SPRINGEN

L/A en L/B en L/C en L/D en L/E, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Fynne HilberdinkZeus--LD1eGroenendaal BV, Stal078,04045,2
2Anouk HeikampOrchid's ChynoukJustice H.R.LD1eDragonder, PC. De071,9046,38
 
3Noor VeenbrinkKinghs Beauty IllusionRivaldo HLD1eAny Dale, PC.470,71  
4Kimberley VermeulenOak Forest SydneyFrodo's BoyLD1eZilverstad, Paardensportcentrum475,97  
5Sophia KleuskensMichael Van Kortenhoef--LD1eSlotruiters, PC. De884,91  
xLiya PektasReekamp's ShamrockEsse Golden BigwigLD1eRynland, PC.Vrijw   

L/A en L/D en L/C en L/B en L/E, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Anouk HeikampOrchid's ChynoukJustice H.R.LD2eDragonder, PC. De068,21  
 
2Fynne HilberdinkZeus--LD2eGroenendaal BV, Stal072,99  
3Sophia KleuskensMichael Van Kortenhoef--LD2eSlotruiters, PC. De083,34  
xNoor VeenbrinkKinghs Beauty IllusionRivaldo HLD2eAny Dale, PC.Uit11   

Terug naar de top

PONY'S M-Z-ZZ SPRINGEN

M/C en M/D en M/E, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Renske MiddendorpBURITO-S KIND OF A SPARKLEKanshebberMD1eRZN, PC.080,68035,44
2Nadege RoosjenHoppenhof's DiabloHoppenhof's JasperMD1eGroenendaal BV, Stal078,9038,35
 
3Janske Van den BrakenBoydKantje's RonaldoMD1eOnze Gezel, PC.081,06750,76
4Charlotte ZoonsPolsbury Pia D'orMastwood PeppersonMD1eLarense Manege, De476,24  
5Janske Van den BrakenJoly's Honey BeeVader OnbekendMD1eOnze Gezel, PC.476,33  
6Romee TorsiusRoulette--ME1eWaaghalsjes, PC. De479,66  

M/C en M/D en M/E, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Romee TorsiusRoulette--ME2eWaaghalsjes, PC. De073,18  
 
2Nadege RoosjenHoppenhof's DiabloHoppenhof's JasperMD2eGroenendaal BV, Stal463,9  
3Charlotte ZoonsPolsbury Pia D'orMastwood PeppersonMD2eLarense Manege, De466,96  
4Janske Van den BrakenJoly's Honey BeeVader OnbekendMD2eOnze Gezel, PC.881,15  

Z/C en Z/D en Z/E en ZZ/D en ZZ/E, 1e parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Renske MiddendorpBURITO’S TIEGOKielshoop HoneymillZZD1eRZN, PC.081,76NG 

Z/E en Z/C en Z/D en ZZ/D en ZZ/E, 2e parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Renske MiddendorpBURITO’S TIEGOKielshoop HoneymillZZD2eRZN, PC.080,4  

Terug naar de top

PAARDEN OEFEN SPRINGEN

AA/P en BB/P (15 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Camille van EmdenCosmos BBP  064,19
2Camille van EmdenCosmos AAP  066,66
3Julia Van DompzelaarBoazSydneyBBP Nieuw Eldorado, HC.068,05
4Mike KuhCabrio ZCabrio van de HeffinckBBP Soest, RV.068,64
 
5Valerie BlokKartouche van het SarenhofFlamenco DesemillyBBP Tournoyruiters, RV.068,79
6Kiki broekhuijsenLove Me AAP Soest, RV.069,88
7Alice BroekhuizenFuture eVoltaireBBP Willaerruiters, RV.071,19
8Tamara MulderWoldhoeve's BoZip's JewelBBP Valleiruiters, RV. De071,38
9Dominique AhierGEORGE VAN T&LTonixeBBP Wetering, RV.466,1
10Dominique AhierGEORGE VAN T&LTonixeAAP Wetering, RV.467,73
11Splinter BergsmaMondial Winston SBDon FredericoBBP Ronde Venen, RV.473,03
12Eva Van DuinLucy in the Sky AAP Wennekers, RV.479,36
13Gerrit Van DijkBenjamin ButtonVader OnbekendBBP Marcroix, RV.1090,75
14Tanja Van AmersfoortLady DiamondDiaradoAAP Voornruiters, RV. De30124,59
xJoanne KroonErionSir OldenburgBBP SRJV. Groenendaal, RV.Uit2 

Terug naar de top

PAARDEN B SPRINGEN

B/P, 1e parcours (22 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Maud AgterbergLimoncelloDer Senaat 111BP1eBrederoderuiters, PC. De085,0085,0
2Aaltje ValkHollandsche La Nina Del CruiseLoch CruiseBP1eHollandsche Manege, De072,5072,5
3Chyara ChornelisHeavenlyBrainpowerBP1eTreekerij, RV.070,5070,5
4Caitlin Van VerseveldKilrodan ExchangeMaster ImpBP1eHollandsche Manege, De070,0070,0
5Valerie BlokKartouche van het SarenhofFlamenco DesemillyBP1eTournoyruiters, RV.066,0066,0
6*Zaira Van VlietG-star BP1eVoornruiters, RV. De078,0478,0
 
7Elise VeroudenIce Ice BabyZirocco BlueBP1eSoest, RV.065,0465,0
8Ingrid Van DamCapriChalordBP1eVoornruiters, RV. De064,0464,0
9Kim BouwmanYuniekEd King Hill Nh.BP1eKamphorst, RV.060,02460,0
10Ludo BijvoetCantos ZChimba ZBP1eNoord-Hollandse, RV.060,0  
11Splinter BergsmaVigo Key SR ZVigo D'arsouillesBP1eRonde Venen, RV.475,0  
12Julia Van DompzelaarBoazSydneyBP1eNieuw Eldorado, HC.473,5  
13Tamara MulderWoldhoeve's BoZip's JewelBP1eValleiruiters, RV. De473,0  
14Alice BroekhuizenFuture eVoltaireBP1eWillaerruiters, RV.470,5  
15Mike KuhCabrio ZCabrio van de HeffinckBP1eSoest, RV.470,0  
16Kim HoekstraHaddockCaptain CooperBP1eSlichtenhorst, RV. PSV, Manege463,5  
17Joyce RobijnTysonToulouseBP1eRonde Venen, RV.860,5  
18Lisette Uiterwijk - LuijkChelsea CassiniCassini Boy JuniorBP1eHelden (RV), Stal van1158,0  
19Donna ArrabalFulcoAzteca VDLBP1eMaarnse Bergruiters, RV.1968,5  
xSofie KuilmanDa VinciVan GoghBP1eVereniging Manege De EenhoornUit2   
 Luna AgelinkAllure-FlairSandro Boy JuniorBP1eRonde Venen, RV.Uit2   
 Charlotte O'keeffeClear SailingChellano ZBP1eKamphorst, RV.Uit2   

B/P, 2e parcours (16 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Splinter BergsmaVigo Key SR ZVigo D'arsouillesBP2eRonde Venen, RV.075,5  
2Aaltje ValkHollandsche La Nina Del CruiseLoch CruiseBP2eHollandsche Manege, De075,0  
3Donna ArrabalFulcoAzteca VDLBP2eMaarnse Bergruiters, RV.071,0  
4Chyara ChornelisHeavenlyBrainpowerBP2eTreekerij, RV.070,5  
 
5Kim HoekstraHaddockCaptain CooperBP2eSlichtenhorst, RV. PSV, Manege066,0  
6Elise VeroudenIce Ice BabyZirocco BlueBP2eSoest, RV.065,0  
7Ludo BijvoetCantos ZChimba ZBP2eNoord-Hollandse, RV.060,5  
8Maud AgterbergLimoncelloDer Senaat 111BP2eBrederoderuiters, PC. De485,0  
9Caitlin Van VerseveldKilrodan ExchangeMaster ImpBP2eHollandsche Manege, De467,5  
10Joyce RobijnTysonToulouseBP2eRonde Venen, RV.463,0  
11Cherelle UiterwijkChelsea CassiniCassini Boy JuniorBP2eHelden (RV), Stal van458,5  
12Kim BouwmanYuniekEd King Hill Nh.BP2eKamphorst, RV.1856,5  
xSofie KuilmanDa VinciVan GoghBP2eVereniging Manege De EenhoornUit11   
 Charlotte O'keeffeClear SailingChellano ZBP2eKamphorst, RV.Uit2   
 Ingrid Van DamCapriChalordBP2eVoornruiters, RV. DeUit11   
 Luna AgelinkAllure-FlairSandro Boy JuniorBP2eRonde Venen, RV.Vrijw   

Terug naar de top

PAARDEN L SPRINGEN

L/P, 1e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Dominique HafkampHavenda BlueMr. BlueLP1eSoest, RV.084,8045,75
2Mendy KolfschotenCiroccoVaandrager HbcLP1eWillaerruiters, RV.481,08  
 
3Ilse JonkerHolly de RoulardExploit De RoulardLP1ePaardesprong, De882,87  
4Marie-Therese RoemerGeorginaCanturanoLP1eStad en Lande Ruiters, RV.1198,09  
5Zaira Van VlietFemkeAertbreakerLP1eVoornruiters, RV. De1675,1  
6Ingrid Van DamDoly FleureSam RLP1eVoornruiters, RV. De21107,56  
xGaby De BruijnChopinNassauLP1eWillaerruiters, RV.Uit11   
 Romy BosDorette DVeronLP1eGroenewoude, RV.Vrijw   

L/P, 2e parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marie-Therese RoemerGeorginaCanturanoLP2eStad en Lande Ruiters, RV.078,19  
2Mendy KolfschotenCiroccoVaandrager HbcLP2eWillaerruiters, RV.478,1  
 
3Dominique HafkampHavenda BlueMr. BlueLP2eSoest, RV.483,92  
4Ilse JonkerHolly de RoulardExploit De RoulardLP2ePaardesprong, De882,99  
5Gaby De BruijnChopinNassauLP2eWillaerruiters, RV.991,68  
xIngrid Van DamDoly FleureSam RLP2eVoornruiters, RV. DeUit12   
 Romy BosDorette DVeronLP2eGroenewoude, RV.Vrijw   

Terug naar de top

PAARDEN M-Z-ZZ SPRINGEN

M/P en Z/P en ZZ/P, 1e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Mike KuhFiábeauDiabeauMP1eSoest, RV.479,17044,18
2Vasilina TruchmanovaQuaid GoodQuaidZP1eSoest, RV.482,5045,44
 
3Mike KuhClaytonCarlos DzMP1eSoest, RV.482,91048,11
4Anneke Van AbbemaDonnatella Van BreeveldWarrantMP1eVoornruiters, RV. De876,14  
5Esther WildZephyrCasinoMP1eMarcroix, RV.884,03  
xLicha BaxBonbinyBennfentes XxMP1eNoord-Hollandse, RV.NG   

M/P en Z/P en ZZ/P, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Anneke Van AbbemaDonnatella Van BreeveldWarrantMP2eVoornruiters, RV. De079,35  
 
2Vasilina TruchmanovaQuaid GoodQuaidMP2eSoest, RV.086,88  
3Mike KuhClaytonCarlos DzZP2eSoest, RV.480,54  
4Mike KuhFiábeauDiabeauZP2eSoest, RV.879,26  
xLicha BaxBonbinyBennfentes XxMP2eNoord-Hollandse, RV.NG   

Terug naar de top

VETERANEN SPRINGEN

BB/P en BB/P en BB/P en BB/P (1 combinatie gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1
1Theo OverkempelocarloCarlos DzBBP Soest, RV.074,52
 
xTheo OverkempelocarloCarlos DzBBP Soest, RV.  

Terug naar de top