DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJD IS 20 & 21 NOVEMBER (INDOOR)

BEIDE DAGEN PAARDEN EN PONY'S


Lijst gemaakt op: 21-10-2021 18:36:37

KNHS SPRINGEN PAARDEN EN PONY'S, 16 & 17 OKTOBER 2021 2 PARCOURSEN VOOR PUNTEN


ZONDAG PONY'S BB-B SPRINGEN
ZONDAG PONY'S L SPRINGEN
ZONDAG PAARDEN B SPRINGEN
ZONDAG PAARDEN L-M SPRINGEN

ZONDAG PONY'S BB-B SPRINGEN

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Dittkuhn, R.H.C.
Jury: Wittenberg, C.J.M.

B/E en B/D en B/B en B/A en B/C en BB/C en BB/E en BB/D en BB/B en BB/A, 1e parcours (19 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Annelyn Van der ArendWonderboyOosting EdisonBC1eVoornruiters, PC. De073,57,5073,57,5
2Puck SwemleLolaTijd Vlijts Black BerryBC1eSoest, PC.073,07,0073,07,0
3Madelon van HoftenLady BallinaVader OnbekendBBD1eZeewolde, RSC.071,07,0171,07,0
4Giulia PronkOrchids KoenKanshebberBBD1eLarense Manege, De073,07,5273,07,5
5Madelon van HoftenLady BallinaVader OnbekendBD1eZeewolde, RSC.071,07,0871,07,0
 
6Nienke OskamMellowMermus RBE1eKillesteynruiters, PC. De070,07,0Uit12  
7Roos van der ArendKohvie SKrimh OxBD1eVoornruiters, PC. De170,57,0   
8Madou SpruitAmigo`s MiracleLeandros SirikBD1eWest Stichtse Ruiters, PC. De166,06,5   
9Tika BrandenburgEikenhorst`s RubenLuckingtonBD1eAny Dale, PC.465,56,5   
10Liselotte de RuijterLMīs Thornfield IssyLongstone Silver ShadowBBD1eLarense Manege, De980,08,0   
11Yfke HoldingaLa QuintaHoppenhof's RonaldBBD1eAny Dale, PC.2370,57,0   
12Joya de HaanOlly BE1eWeespervechtruiters, PC.2567,56,5   
13Cyara ter MijtelenCamil CrackBovenheigraaf's CamilloBBD1eAny Dale, PC.2865,06,5   
xHelena BosmaLM's Quiet LadyCoednewydd Jack the LadBC1eLarense Manege, DeUit2     
 Isa WildemanLa ValenciaVader OnbekendBE1eKamphorst, Manege DeUit2     
 Fien BoersenCasperVader OnbekendBBD1eVoornruiters, PC. DeUit11     
 Willemijn DaniŽlsLilly LouHot CreamBD1eToekomst, PC. DeUit2     
 Feline HoldingaRenoirVader OnbekendBD1eAny Dale, PC.Uit2     
 Nicky EhrenEloise-pMarlonBBE1eSoest, PC.Uit2     
 Lotte ScholtenMarengoLeopardstownBBD1eSportpaarden Amsterdam (spa), PC.NG     

B/D en B/E en B/A en B/B en B/C en BB/C en BB/B en BB/E en BB/A en BB/D, 2e parcours (17 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Puck SwemleLolaTijd Vlijts Black BerryBC2eSoest, PC.075,57,5   
2Annelyn Van der ArendWonderboyOosting EdisonBC2eVoornruiters, PC. De073,57,5   
 Nienke OskamMellowMermus RBE2eKillesteynruiters, PC. De073,57,5   
4Roos van der ArendKohvie SKrimh OxBD2eVoornruiters, PC. De070,57,0   
5Nicky EhrenEloise-pMarlonBBE2eSoest, PC.070,07,0   
 
6Madou SpruitAmigo`s MiracleLeandros SirikBD2eWest Stichtse Ruiters, PC. De066,06,5   
7Tika BrandenburgEikenhorst`s RubenLuckingtonBD2eAny Dale, PC.065,56,5   
8Giulia PronkOrchids KoenKanshebberBBD2eLarense Manege, De173,07,5   
9Liselotte de RuijterLMīs Thornfield IssyLongstone Silver ShadowBBD2eLarense Manege, De280,08,0   
10Joya de HaanOlly BE2eWeespervechtruiters, PC.965,56,5   
11Cyara ter MijtelenCamil CrackBovenheigraaf's CamilloBBD2eAny Dale, PC.1465,06,5   
12Isa WildemanLa ValenciaVader OnbekendBE2eKamphorst, Manege De2665,06,5   
xHelena BosmaLM's Quiet LadyCoednewydd Jack the LadBC2eLarense Manege, DeUit2     
 Yfke HoldingaLa QuintaHoppenhof's RonaldBBD2eAny Dale, PC.Uit2     
 Fien BoersenCasperVader OnbekendBBD2eVoornruiters, PC. DeUit2     
 Willemijn DaniŽlsLilly LouHot CreamBD2eToekomst, PC. DeUit2     
 Feline HoldingaRenoirVader OnbekendBD2eAny Dale, PC.Uit2     
 Lotte ScholtenMarengoLeopardstownBD2eSportpaarden Amsterdam (spa), PC.NG     

Terug naar de top

ZONDAG PONY'S L SPRINGEN

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Dittkuhn, R.H.C.
Jury: Wittenberg, C.J.M.

L/D en L/E, 1e parcours (7 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Kirsten Van de MheenIvanhoe Van Het SchoorIrakionLD1eGouden Adelaar, PC. De065,75040,72
2Sterre-Karin van den BurgHOPPENHOF'S FOSTERHoppenhof's ShardonLD1eSoest, PC.070,53041,52
 
3Reza BergPaco RabanneParcivalLD1eSoest, PC.282,77  
4Dijon UitbeijerseBlack JackLomansheide BrentLD1eHollandsche IJsselruiters, PC. De471,48  
5Annabel PijnakerTres Jolie L'EguillePriory Firelight IILD1eSoest, PC.473,86  
6Feline van HeldenWizardWhetuLE1eSoest, PC.476,74  
7Tess WitmerLM's Marshylands AkiraWatermill FalconLD1eLarense Manege, De579,75  
xMackenzie WilsonHennesseyThree Leaf ShamrockLD1eMaarnse Bergruiters, PC. DeNG   
 Mackenzie WilsonClarion DillaChazizzLD1eMaarnse Bergruiters, PC. DeNG   

L/E en L/D en M/E en M/D, 2e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Dido EradusPrismaPrins AlfredMD2eDelftse Ponyclub, PC.072,06  
2Reza BergPaco RabanneParcivalLD2eSoest, PC.180,01  
 
3Kirsten Van de MheenIvanhoe Van Het SchoorIrakionLD2eGouden Adelaar, PC. De461,4  
4Annabel PijnakerTres Jolie L'EguillePriory Firelight IILD2eSoest, PC.473,03  
5Dijon UitbeijerseBlack JackLomansheide BrentLD2eHollandsche IJsselruiters, PC. De866,14  
6Feline van HeldenWizardWhetuLE2eSoest, PC.874,55  
xMackenzie WilsonHennesseyThree Leaf ShamrockLD2eMaarnse Bergruiters, PC. DeNG   
 Mackenzie WilsonClarion DillaChazizzLD2eMaarnse Bergruiters, PC. DeNG   

L/A en L/B en L/C en M/C, 1e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Puck SwemleLimerickMintfield SandpiperLB1eSoest, PC.073,56045,04
2Lynne BijlSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedMC1eWestland, PC.180,06  
 
3Lynne BijlSulaatik's Sing A SongSilverlea Simply RedLC1eWestland, PC.1291,62  
xPernille Van DuinDdm Anne-lienValentinoLC1eSRJV. Groenendaal, PC.Uit2   
 Lucas DuystGamekeeperWheemhoeve's MarkoLC1eSoest, PC.Uit2   
 Miralda TreurRanch 4's ValentinoAnjershof MemorieLC1eWest Stichtse Ruiters, PC. DeUit2   

L/A en L/B en L/C en M/C, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Puck SwemleLimerickMintfield SandpiperLB2eSoest, PC.873,75  
 
2Lucas DuystGamekeeperWheemhoeve's MarkoLC2eSoest, PC.1588,84  
3Miralda TreurRanch 4's ValentinoAnjershof MemorieLC2eWest Stichtse Ruiters, PC. De21112,11  
xPernille Van DuinDdm Anne-lienValentinoLC2eSRJV. Groenendaal, PC.Uit2   

M/E en M/D en Z/D en Z/E en Z/C en ZZ/E en ZZ/D, 1e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Dido EradusPrismaPrins AlfredMD1eDelftse Ponyclub, PC.071,66440,07
2Sterre-Karin van den BurgHOPPENHOF'S FOSTERHoppenhof's ShardonMD1eSoest, PC.469,12  
 
3Chloe NolteLm's ZatouchaHaarlemZE1eLarense Manege, De470,48  
4Chloe NolteLm's ZatouchaHaarlemME1eLarense Manege, De474,32  
xTess WitmerLM's Marshylands AkiraWatermill FalconMD1eLarense Manege, DeUit1   

Terug naar de top

ZONDAG PAARDEN B SPRINGEN

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Dittkuhn, R.H.C.
Jury: Wittenberg, C.J.M.

B/P, 1e parcours (14 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Marloes PostemaHermanos ZHigh big andi kBP1eBentwoud, RV.075,07,5575,07,5
2Lisette Uiterwijk - LuijkChelsea CassiniCassini Boy JuniorBP1eHelden (RV), Stal van165,06,5   
3Jessica VanekerIndian SilverApacheBP1eSoest, RV.475,07,5   
4Gina GerretsLet'S GoGrandorado tnBP1eFlardingha Ruiters, RV.472,57,0   
 
5Noortje KooterJos CModestoBP1ePrinsenhofruiters, RV.471,07,0   
6Mariska GaiserEurol Prom's KiekeboeChacco BoyBP1eWillis, RV.465,56,5   
7Sarana Van de VeldenBe A Star ZBig Star JR KZBP1eSatana, RV.670,07,0   
8Eva Van DuinLucy In The Sky With DiamondsFarfan MBP1eWennekers, RV.975,07,5   
9Paula JansonCamillo BP1eWennekers, RV.970,57,0   
10Helen de JongSorayaBoomerBP1eHelden (RV), Stal van1267,56,5   
xDanique de JongLunapinaCasallo ZBP1ePrinsenhofruiters, RV.Uit2     
 YoŽlla OvermeerVriendinVader OnbekendBP1eNieuw Amstelland, ManegeUit11     
 Yara FrankenKingstien WVigo D' ArsouillesBP1eBrederoderuiters, RV. DeUit2     
 Esther Van TienenChuru BaronCream On TopBP1eHilversumse Rijclub, RV.Uit2     

B/P, 2e parcours (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Gina GerretsLet'S GoGrandorado tnBP2eFlardingha Ruiters, RV.073,07,0   
2Marloes PostemaHermanos ZHigh big andi kBP2eBentwoud, RV.072,57,0   
3Mariska GaiserEurol Prom's KiekeboeChacco BoyBP2eWillis, RV.065,56,5   
 
4Lisette Uiterwijk - LuijkChelsea CassiniCassini Boy JuniorBP2eHelden (RV), Stal van065,06,5   
5Paula JansonCamillo BP2eWennekers, RV.165,56,5   
6Sarana Van de VeldenBe A Star ZBig Star JR KZBP2eSatana, RV.475,07,5   
7Helen de JongSorayaBoomerBP2eHelden (RV), Stal van467,56,5   
8Jessica VanekerIndian SilverApacheBP2eSoest, RV.870,07,   
9Ewelina TomczakWBS JouTouToulonBP2eSRJV. Groenendaal, RV.2170,07,0   
xYara FrankenKingstien WVigo D' ArsouillesBP2eBrederoderuiters, RV. DeUit2     
 YoŽlla OvermeerVriendinVader OnbekendBP2eNieuw Amstelland, ManegeVrijw     
 Esther Van TienenChuru BaronCream On TopBP2eHilversumse Rijclub, RV.Vrijw     

Terug naar de top

ZONDAG PAARDEN L-M SPRINGEN

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Dittkuhn, R.H.C.
Jury: Wittenberg, C.J.M.

L/P en M/P, 1e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Pascal HoogendoornFrascatiBustiqueLP1eVoornruiters, RV. De071,9148,01
2Senna FluitIndigoVancouverLP1eHelden (RV), Stal van075,19445,39
3Nathalie HoogendoornKenzo BuitenrustDexter RLP1ePrinsenhofruiters, RV.180,56  
 
4Kim VermeulenVDL Groep FelixContendro ILP1eBarneveld e.o., RV. RSV.469,79  
5Isabella AppelboomCubanuClarconLP1eSoest, RV.469,98  
6*Isabella AppelboomChayan ZClinton IMP1eSoest, RV.472,88  
7Joyce RobijnTysonToulouseLP1eRonde Venen, RV.682,85  
8Sterre-Karin van den BurgErnesto HZUkatoLP1eSoest, RV.872,1  
9Eline PouwCarolina P ZCaplan DLP1eSoest, RV.875,75  
10Eline PouwCelina P ZCaplan DLP1eSoest, RV.1275,77  

L/P en M/P, 2e parcours (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Kim VermeulenVDL Groep FelixContendro ILP2eBarneveld e.o., RV. RSV.070,07  
2Pascal HoogendoornFrascatiBustiqueLP2eVoornruiters, RV. De071,99  
3Sterre-Karin van den BurgErnesto HZUkatoLP2eSoest, RV.072,87  
4Eline BorstGolden Wastrade SBNamelus RLP2eWaddesteijnruiters, RV.075,06  
 
5Isabella AppelboomCubanuClarconLP2eSoest, RV.075,1  
6Joyce RobijnTysonToulouseMP2eRonde Venen, RV.466,85  
7Eline PouwCelina P ZCaplan DLP2eSoest, RV.472,6  
8*Isabella AppelboomChayan ZClinton IMP2eSoest, RV.472,8  
9Senna FluitCassini SonCassini Boy JuniorMP2eHelden (RV), Stal van475,94  
10Eline BorstGolden Wastrade SBNamelus RMP2eWaddesteijnruiters, RV.867,86  
11Senna FluitCassini SonCassini Boy JuniorLP2eHelden (RV), Stal van876,54  
12Eline PouwCarolina P ZCaplan DLP2eSoest, RV.1275,91  
13Nathalie HoogendoornKenzo BuitenrustDexter RLP2ePrinsenhofruiters, RV.1396,42  
xSenna FluitIndigoVancouverLP2eHelden (RV), Stal vanNG   

Terug naar de top