DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJDEN ZIJN:

PAARDEN: WOENSDAG 15 SEPTEMBER - ZATERDAG 25 SEPTEMBER - ZONDAG 26 SEPTEMBER - WOENSDAG 29 SEPTEMBER

PONY'S: ZONDAG 26 SEPTEMBER


Lijst gemaakt op: 03-09-2021 10:57:08

KNHS SPRINGEN PAARDEN EN PONY'S, 28 & 29 AUGUSTUS 2021

1STE PARCOURS: KLASSIEK MET BARRAGE

2DE PARCOURS: KLASSIEK DIRECT OP TIJD/RIJSTIJL


ZONDAG PONY'S BB-B SPRINGEN
ZONDAG PONY'S L SPRINGEN
ZONDAG PONY'S M-Z-ZZ SPRINGEN
ZONDAG PAARDEN B SPRINGEN
ZONDAG L SPRINGEN

ZONDAG PONY'S BB-B SPRINGEN

Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Ravenswoud, V.J.M. Van
Jury: Wittenberg, C.J.M.

B/D en B/E en BB/D en BB/E, 1e parcours (22 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Lily LeeuwKeon van OrchidísKanshebberBD1ePlantageruiters, PC. De073,07,0078,08,0
2Feline OomenDenzell Van 't LuykinkboschPolsbury PirelliBD1eGoghruiters, PC. Van075,57,5075,57,5
3Mylene van EckBonnieCap Nord d'HyrencourtBD1eSoest, PC.075,07,0075,07,0
4Tessa ElsenburgKyralique VBiscayoBD1eSlotruiters, PC. De073,07,5074,07,5
5Fiene VosTroublemakerEl NinoBD1eStad en Lande Ruiters, PC.073,07,5073,57,5
6Celeste VosSummerOosting AmigoBD1eStad en Lande Ruiters, PC.073,07,0073,07,0
 Annabel PijnakerTres Jolie L'EguillePriory Firelight IIBD1eSoest, PC.073,07,0073,07,0
 
8Ivy KromopawiroKite Van De ZonnehoeveFreeman VDLBE1eSoest, PC.072,57,0072,57,0
9Robine SminkEquile's FajenHobby Des MarronniersBD1eWaaghalsjes, PC. De071,07,0071,07,0
 Tika BrandenburgEikenhorst`s RubenLuckingtonBD1eAny Dale, PC.071,07,0071,07,0
11Floortje LismanAlonsoNieuwmoeds Patrick He.Imp. 88BD1eSoest, PC.068,56,5068,56,5
12Lily LeeuwTom Boy 8 BD1ePlantageruiters, PC. De073,07,0473,07,0
13Mandy KraayerKantje's DiŽgoKantje's RonaldoBE1eJacobs, Stal072,07,0472,07,0
14Isabelle PostIceman van Het PosthuysBrandy XlllBBD1eBentwoud, PC.077,57,5   
15Marthe LeenenKaelaSulaatik's VersaceBBD1eMidland (PV.), PC.474,57,5   
16Feline OomenKoedijk's StarlightOnbekendBD1eGoghruiters, PC. Van470,57,0   
17Kiek DubbelboerElmy van de HaarElmoBD1eSoest, PC.468,56,5   
18Elise van der BentRamonMarlonBE1eZwarte Ruiters, PC. De770,07,0   
19Marlou van DuinkerkenKingKosmo Van Orchid'sBBD1eWaaghalsjes, PC. De1270,07,0   
20Louise RengersYaderoVader OnbekendBD1eSoest, PC.1868,56,5   
21Femke GerzonKillea's CaramelKillea IslandBD1eKoningin Emma, PC.2270,56,5   
xFaye WellinkLoenaJustice H.r.BBD1eWennekers, PC.Uit2     

B/D en B/E en BB/D en BB/E, 2e parcours (23 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Isabelle PostIceman van Het PosthuysBrandy XlllBD2eBentwoud, PC.077,57,5077,57,5
2Rosanne CopierHSH KingstonZippo NBBD2eZilfia's Hoeve, Manege076,08,0   
3Annabel PijnakerTres Jolie L'EguillePriory Firelight IIBD2eSoest, PC.075,57,5   
4Feline OomenDenzell Van 't LuykinkboschPolsbury PirelliBD2eGoghruiters, PC. Van075,07,5   
5Marthe LeenenKaelaSulaatik's VersaceBBD2eMidland (PV.), PC.074,57,5   
6Tessa ElsenburgKyralique VBiscayoBD2eSlotruiters, PC. De074,07,5   
 
7Feline OomenKoedijk's StarlightOnbekendBBD2eGoghruiters, PC. Van073,57,5   
 Fiene VosTroublemakerEl NinoBD2eStad en Lande Ruiters, PC.073,57,5   
9Faye WellinkLoenaJustice H.r.BBD2eWennekers, PC.073,07,0   
 Celeste VosSummerOosting AmigoBD2eStad en Lande Ruiters, PC.073,07,0   
11Lily LeeuwKeon van OrchidísKanshebberBBD2ePlantageruiters, PC. De072,57,0   
 Willemijn van der HovenViyattiValaamBBE2ePaardenstek, Pensionstal De072,57,0   
 Ivy KromopawiroKite Van De ZonnehoeveFreeman VDLBE2eSoest, PC.072,57,0   
14Mandy KraayerKantje's DiŽgoKantje's RonaldoBE2eJacobs, Stal070,57,0   
15Robine SminkEquile's FajenHobby Des MarronniersBBD2eWaaghalsjes, PC. De069,07,0   
16Kiek DubbelboerElmy van de HaarElmoBD2eSoest, PC.471,57,0   
17Tika BrandenburgEikenhorst`s RubenLuckingtonBD2eAny Dale, PC.471,07,0   
18Marlou van DuinkerkenKingKosmo Van Orchid'sBBD2eWaaghalsjes, PC. De470,07,0   
19Louise RengersYaderoVader OnbekendBD2eSoest, PC.468,56,5   
20Rosanne CopierHSH KingstonZippo NBD2eZilfia's Hoeve, Manege875,57,5   
21Femke GerzonKillea's CaramelKillea IslandBD2eKoningin Emma, PC.871,07,0   
xElise van der BentRamonMarlonBE2eZwarte Ruiters, PC. DeUit2     
 Senna VastenholtMatea SBEaster Van De LeliaardBE2eValom, PC. DeVrijw     

BB/B en BB/C en B/C en BB/A en B/A en B/B, 1e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Isabelle PostStardustYoung Winsome's AdrianBC1eBentwoud, PC.074,07,5074,07,5
2Josephine PostTwix van het PosthuysOnbekendBC1eBentwoud, PC.073,07,5073,07,5
 
3Vivian GoesShutterflyMeonbury Peter RabbitBC1eZilfia's Hoeve, PC.070,07,0070,07,0
4Faya van DamFlitzyVader OnbekendBC1eRonde Venen, PC. De472,57,0472,57,0
5Mee Moeringsrheezerhoeks PabloVader OnbekendBC1eJacobs, Stal471,57,0   
6Stef BijnenHazel BB1ePetrus, PC. St.471,07,0   
7Puck SwemleLolaTijd Vlijts Black BerryBC1eSoest, PC.470,56,5   
xAmmelie OomenTorrieVader OnbekendBB1eGoghruiters, PC. VanUit2     

BB/A en BB/B en BB/C en B/A en B/C en B/B, 2e parcours (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Madou SpruitBenteVlonderzicht's HarmBB2eWest Stichtse Ruiters, PC. De075,57,5   
2Isabelle PostStardustYoung Winsome's AdrianBC2eBentwoud, PC.074,07,5   
3Josephine PostTwix van het PosthuysOnbekendBC2eBentwoud, PC.073,57,5   
 
4Sterre de KoningThe MisterMister Concorde B.j.BBC2eLarense Manege, De073,07,0   
5Faya van DamFlitzyVader OnbekendBC2eRonde Venen, PC. De072,57,0   
6Vivian GoesShutterflyMeonbury Peter RabbitBC2eZilfia's Hoeve, PC.072,07,0   
7Mee Moeringsrheezerhoeks PabloVader OnbekendBC2eJacobs, Stal071,57,0   
8Stef BijnenHazel BBB2ePetrus, PC. St.070,57,0   
9Madou SpruitBenteVlonderzicht's HarmBBB2eWest Stichtse Ruiters, PC. De473,57,5   
10Ammelie OomenTorrieVader OnbekendBBB2eGoghruiters, PC. Van468,56,5   
11Puck SwemleLolaTijd Vlijts Black BerryBC2eSoest, PC.871,07,0   

Terug naar de top

ZONDAG PONY'S L SPRINGEN

Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Ravenswoud, V.J.M. Van
Jury: Wittenberg, C.J.M.

L/D en L/E, 1e parcours (13 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Mylene van EckBonnieCap Nord d'HyrencourtLD1eSoest, PC.063,21040,2
2Merlijn ScheepensMadonna Van De IjsseldijkZodiakLD1eBrenk BV., Stal Van061,99041,68
3Isa SpijkersLike2drive's KazemirCasparLD1eToekomst, PC. De065,86041,94
4Lily LeeuwTom Boy 8 LD1ePlantageruiters, PC. De059,85042,02
 
5Mackenzie WilsonClarion DillaChazizzLD1eMaarnse Bergruiters, PC. De059,71440,04
6Romťe Gerritsen MulkesJustin--LD1eTCN Sporthorses460,28  
7Vera SpijkersLarge PleasureFor PleasureLE1eToekomst, PC. De465,96  
8Renske HofenkHoppenhof's OkidokiMelle WiebertLD1eZeewolder Ruiters, PC. De484,78  
9Zoey CoxMellowdewyMake My WorldLE1eToekomst, PC. De868,36  
10Kirsten Van de MheenIvanhoe Van Het SchoorIrakionLD1eGouden Adelaar, PC. De877,43  
11Mackenzie WilsonHennesseyThree Leaf ShamrockLD1eMaarnse Bergruiters, PC. De880,83  
xDanique SpruitAmigo`s MiracleLeandros SirikLD1eWest Stichtse Ruiters, PC. DeUit2   
 Angel VogelezangEqui Center's YaraKraneveld's KadansLD1eSpaland Ruiters, PC. DeUit2   

L/D en L/E, 2e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Mackenzie WilsonClarion DillaChazizzLD2eMaarnse Bergruiters, PC. De061,23  
2Kirsten Van de MheenIvanhoe Van Het SchoorIrakionLD2eGouden Adelaar, PC. De063,05  
3Merlijn ScheepensMadonna Van De IjsseldijkZodiakLD2eBrenk BV., Stal Van460,82  
 
4Renske HofenkHoppenhof's OkidokiMelle WiebertLD2eZeewolder Ruiters, PC. De466,08  
5Mackenzie WilsonHennesseyThree Leaf ShamrockLD2eMaarnse Bergruiters, PC. De986,54  
6Vera SpijkersLarge PleasureFor PleasureLE2eToekomst, PC. De1193,57  
7Zoey CoxMellowdewyMake My WorldLE2eToekomst, PC. De1263,56  
8Isa SpijkersLike2drive's KazemirCasparLD2eToekomst, PC. De1264,99  
xDanique SpruitAmigo`s MiracleLeandros SirikLD2eWest Stichtse Ruiters, PC. DeUit2   
 Angel VogelezangEqui Center's YaraKraneveld's KadansLD2eSpaland Ruiters, PC. DeUit2   
 Senna VastenholtMatea SBEaster Van De LeliaardLE2eValom, PC. DeNG   

L/A en L/B en L/C, 1e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
 
xPuck SwemleLimerickMintfield SandpiperLB1eSoest, PC.Uit2   
 Rosanne CopierWandor van 't Nieuw HeegtDen Bramel's BayeLC1eZilfia's Hoeve, ManegeUit11   
 Miralda TreurRanch 4ís ValentinoAnjershof MemorieLC1eWest Stichtse Ruiters, PC. DeUit2   

L/A en L/B en L/C, 2e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Puck SwemleLimerickMintfield SandpiperLB2eSoest, PC.065,67  
 
2Miralda TreurRanch 4ís ValentinoAnjershof MemorieLC2eWest Stichtse Ruiters, PC. De073,44  
xRosanne CopierWandor van 't Nieuw HeegtDen Bramel's BayeLC2eZilfia's Hoeve, ManegeUit2   

Terug naar de top

ZONDAG PONY'S M-Z-ZZ SPRINGEN

Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Ravenswoud, V.J.M. Van
Jury: Wittenberg, C.J.M.

Z/C en Z/D en Z/E en ZZ/D en ZZ/E, 1e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Evelien HeereKeano van Orchid'sKanshebberZD1eGoghruiters, PC. Van463,85  
2Vera SpijkersLike2drive's FennaFergieZD1eToekomst, PC. De466,02  
 
3Nanne Van den BoomKobra DeeKanshebberZD1eLiemers (PV.), PC. De585,99  
4Bente BrokxFresh Orange Binky ZD1eGroenewoude, PC.689,13  
5Nanne Van den BoomKobra DeeKanshebberZZD1eLiemers (PV.), PC. De1386,02  

Z/C en Z/D en Z/E en ZZ/D en ZZ/E, 2e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Vera SpijkersLike2drive's FennaFergieZD2eToekomst, PC. De463,22  
 
2Bente BrokxFresh Orange Binky ZD2eGroenewoude, PC.473,82  
3Evelien HeereKeano van Orchid'sKanshebberZZD2eGoghruiters, PC. Van1264,48  

M/C en M/D en M/E, 1e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Julie Van der WalQueenSilverlea Simply RedMD1eDijkman Dressage, PC.075,32560,64
2Pip Van der SalmSunShineVader OnbekendMD1eDijckhoeve, PC de877,24  
 
3Demi Van BijsterveldGolden JuwelBell Spailpin FanachMD1eToekomst, PC. De877,78  
4Romťe Gerritsen MulkesJustin--MD1eTCN Sporthorses883,35  
xCharissa van der PoelPonyhof's BaileyVader OnbekendMD1eAssendelft, PC. HC.Uit1   

M/C en M/D en M/E, 2e parcours (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Julie Van der WalQueenSilverlea Simply RedMD2eDijkman Dressage, PC.070,9  
2Pip Van der SalmSunShineVader OnbekendMD2eDijckhoeve, PC de473,65  
 
3Demi Van BijsterveldGolden JuwelBell Spailpin FanachMD2eToekomst, PC. De480,49  
xEvelien HeereKing van Orchid'sKanshebberMD2eGoghruiters, PC. VanUit1   
 Charissa van der PoelPonyhof's BaileyVader OnbekendMD2eAssendelft, PC. HC.Uit1   

Terug naar de top

ZONDAG PAARDEN B SPRINGEN

Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Ravenswoud, V.J.M. Van
Jury: Wittenberg, C.J.M.

B/P, 2e parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Zaira Van VlietLennon O'HaraEtoulonBP2eVoornruiters, RV. De073,07,5   
2Yfke Van DamFlying DutchmanCarthino ZBP2eRoskam, RV. De072,07,0   
3Gina GerretsLet'S GoGrandorado tnBP2eFlardingha Ruiters, RV.071,57,0   
4Hubert VeldmeijerQantasCabrio van de HeffinckBP2eRZN, RV.070,57,0   
5Merlijn PerierCayoVader OnbekendBP2eEemvallei, HC. De070,07,0   
 
6Aletta BreggenFlashtorArizonaBP2eReigersburgh (RSV.), RV.273,07,0   
7Sam De RidderDuke HV ZDominator ZBP2eSRJV. Groenendaal, RV.475,57,5   
8Reggie De Rooij - Scherpenhuysen romJfk UmoniaStarpowerBP2eVoornruiters, RV. De471,07,0   
9Silke RosMosseyHuntingfield RebelBP2eRoosendaal, RV.470,57,0   
10Jan willem PleijsierGandoBojengelBP2eSoest, RV.468,56,5   
11Elize MedemaDondessaDon DiamondBP2eEemvallei, HC. De466,56,5   
12Floor MoermanLike A PrincessVancouverBP2eSlotruiters, RV. De871,07,0   
 Laszlo VesseurSame Stables DariusWonder Boy SHBBP2eJacobs, Stal871,07,0   
 Lizzy BulhamMega Mindy EsGolden dreamBP2eZilverstad, PSC.871,07,0   
15Irene Van EijdenMickey FinnSuperior premiumBP2eSingels, RV.1271,07,0   
16Sigrid StienstraOak Grove's VillianVigo D' ArsouillesBP2eZilfia's Hoeve, RV.1871,07,0   
17Jill van den HelderRadal ANadal Hero & DBBP2eReigersburgh (RSV.), RV.1970,07,0   
xFleur RijkeGuusColemanBP2eVoornruiters, RV. DeVrijw     
 Renske GiesenInfinityVinginoBP2eSoest, RV.NG     
 Ellen Van de BeekMomentousVittorioBP2eVoornruiters, RV. DeNG     

B/P, 1e parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1Monique Van DorresteijnJoŽlleGentlemanBP1eSoest, RV.075,57,5075,57,5
2Ina DrostDirty Diana ZDer Senaat 111BP1eRoskam, RV. De073,57,5074,07,5
3Gina GerretsLet'S GoGrandorado tnBP1eFlardingha Ruiters, RV.071,07,0073,57,0
4Aletta BreggenFlashtorArizonaBP1eReigersburgh (RSV.), RV.073,07,0073,07,0
5Lizzy BulhamMega Mindy EsGolden dreamBP1eZilverstad, PSC.070,57,0070,57,0
6Sigrid StienstraOak Grove's VillianVigo D' ArsouillesBP1eZilfia's Hoeve, RV.073,57,5173,57,5
 
7Laszlo VesseurSame Stables DariusWonder Boy SHBBP1eJacobs, Stal473,07,0   
8Reggie De Rooij - Scherpenhuysen romJfk UmoniaStarpowerBP1eVoornruiters, RV. De471,07,0   
9Floor MoermanLike A PrincessVancouverBP1eSlotruiters, RV. De470,56,5   
10Yfke Van DamFlying DutchmanCarthino ZBP1eRoskam, RV. De470,07,0   
11Jan willem PleijsierGandoBojengelBP1eSoest, RV.468,56,5   
 Hubert VeldmeijerQantasCabrio van de HeffinckBP1eRZN, RV.468,56,5   
13Zaira Van VlietLennon O'HaraEtoulonBP1eVoornruiters, RV. De770,57,0   
14Silke RosMosseyHuntingfield RebelBP1eRoosendaal, RV.869,07,0   
15Marijn De JongCiternoCicero van Paemel ZBP1eVoornruiters, RV. De1167,56,5   
16Sam De RidderDuke HV ZDominator ZBP1eSRJV. Groenendaal, RV.1275,57,5   
17Merlijn PerierCayoVader OnbekendBP1eEemvallei, HC. De1370,07,0   
18Irene Van EijdenMickey FinnSuperior premiumBP1eSingels, RV.1670,07,0   
xFleur RijkeGuusColemanBP1eVoornruiters, RV. DeUit2     
 Elize MedemaDondessaDon DiamondBP1eEemvallei, HC. DeUit2     
 Jill van den HelderRadal ANadal Hero & DBBP1eReigersburgh (RSV.), RV.Uit2     
 Renske GiesenInfinityVinginoBP1eSoest, RV.NG     
 Ellen Van de BeekMomentousVittorioBP1eVoornruiters, RV. DeNG     

Terug naar de top

ZONDAG L SPRINGEN

Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Ravenswoud, V.J.M. Van
Jury: Wittenberg, C.J.M.

L/P, 2e parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Esther BergerGalloretteQUERLY-ELVISLP2eVoornruiters, RV. De074,09  
2Isa TripAC/DCAction-breakerLP2eVoornruiters, RV. De462,23  
 
3Joes Van der LooHaracyZelote VDLLP2eGroenewoude, RV.470,91  
4Sam SpiltBeat-itCorlandLP2eSoest, RV.472,6  
5Caitlin van VerseveldKilrodan ExchangeMaster ImpLP2eHollandsche Manege, De865,6  
6Viktorien GouverneurJuneNettoLP2eVoornruiters, RV. De867,01  

L/P, 1e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Monique Van DorresteijnJoŽlleGentlemanLP1eSoest, RV.070,69048,13
2Kevin CalisJackellSpartacusLP1eLaak, RV. De073,42049,17
 
3Isa TripAC/DCAction-breakerLP1eVoornruiters, RV. De070,43443,03
4Sam SpiltBeat-itCorlandLP1eSoest, RV.472,18  
5Viktorien GouverneurJuneNettoLP1eVoornruiters, RV. De684,45  
6Esther BergerGalloretteQUERLY-ELVISLP1eVoornruiters, RV. De870,82  
7Joes Van der LooHaracyZelote VDLLP1eGroenewoude, RV.873,59  
8Caitlin van VerseveldKilrodan ExchangeMaster ImpLP1eHollandsche Manege, De1691,29  

Terug naar de top