DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJD IS 29 EN 30 DECEMBER (OLIEBOLLEN SPRINGEN)

ZATERDAG 29 DECEMBER PAARDEN OEFEN LAAG T/M ZZ (2 PARCOURSEN VOOR PUNTEN)
ZONDAG 30 DECEMBER PONY'S BB T/M ZZ (2 PARCOURSEN VOOR PUNTEN) EN PAARDEN OEFEN LAAG T/M L (1 PARCOURS VOOR PUNTEN)

Lijst gemaakt op: 05-12-2018 17:36:18

KNHS SINTERKLAAS SPRINGEN PAARDEN EN PONY'S, 02-12-2018

PONY'S BB SPRINGEN
PONY'S B 1 STE PARCOURS, MET INGEBOUWDE BARRAGE
PONY'S B 2DE PARCOURS, DIRECT OP RIJSTIJL
PONY'S L 1STE PARCOURS, MET INGEBOUWDE BARRAGE
PONY'S L 2DE PARCOURS, DIRECT OP TIJD
PONY'S M-Z-ZZ 1STE PARCOURS, MET INGEBOUWDE BARRAGE
PONY'S M-Z-ZZ 2DE PARCOURS, DIRECT OP TIJD
PAARDEN B SPRINGEN, DIRECT OP RIJSTIJL
PAARDEN L SPRINGEN, DIRECT OP TIJD

PONY'S BB SPRINGEN

BB/A-BB/B-BB/C-BB/D-BB80/E (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1stijl1
1Lieke De JongDon Rubin BBD 071,0
2Danique De Jongflash dance BB80E 070,0
 
3Candice Van MotmanCharlieís Angel BBD 067,5
 Jesslyn ZwartGucciEmilionBB80E 067,5
5Sophia KleuskensMica Van De DrieschouwenSTARBBD 12 
xMaria te KloeseMr Bojangle BBD Uit2 

Terug naar de top

PONY'S B 1 STE PARCOURS, MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

B/A-B/B-B/C, 1e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1stijl1sptn2stijl2
1Ruby BergOkidokiErmelo SchueracherBC1e073,5073,5
 
2Eline WijersMisty--BC1e071,0071,0
xFinette van EgmondSonhoeks Hof SilvanaTyngwndwn MasterBB1eUit2   

B/D-B/E, 1e parcours (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1stijl1sptn2stijl2
1Caitlin SnelMikeBodoBD1e080,0080,0
2Maggie FrielingEleineKashmir Van SchuttershofBE1e075,0075,0
3Yara FrankenDjordanDi Caprio Du BoisBD1e065,51261,0
 
4Gigi Van LeeuwenAgnesVader OnbekendBE1e472,5  
5Fleur LangedijkAmbreVader OnbekendBD1e463,5  
6Esmee BijkerkMichael Van Kortenhoef--BD1e661,0  
7Romy Van EmdenIrco BkIsarcoBD1e871,0  
8Frťderique BosMagic StardustBerkhof's Higgledy PiggledyBD1e1865,5  
xElise sophia DriessenPrinsillaOosterbroek SergioBD1eUit2   
 Anouk van EgmondBoyCrazy pionaBD1eUit2   
 Renske HofenkHoppenhof's OkidokiMelle WiebertBD1eUit2   
 Livia Sterre DriessenPrinsillaOosterbroek SergioBD1eUit11   

Terug naar de top

PONY'S B 2DE PARCOURS, DIRECT OP RIJSTIJL

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

B/A-B/B-B/C, 2e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1stijl1
1Ruby BergOkidokiErmelo SchueracherBC2e073,5
 
2Eline WijersMisty--BC2e473,5
3Finette van EgmondSonhoeks Hof SilvanaTyngwndwn MasterBB2e1561,0

B/D-B/E, 2e parcours (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1stijl1
1Caitlin SnelMikeBodoBD2e080,0
2Yara FrankenDjordanDi Caprio Du BoisBD2e068,0
3Romy Van EmdenIrco BkIsarcoBD2e068,0
 
4Maggie FrielingEleineKashmir Van SchuttershofBE2e475,0
5Gigi Van LeeuwenAgnesVader OnbekendBE2e470,5
6Fleur LangedijkAmbreVader OnbekendBD2e465,5
7Frťderique BosMagic StardustBerkhof's Higgledy PiggledyBD2e765,5
8Renske HofenkHoppenhof's OkidokiMelle WiebertBD2e1765,0
xEsmee BijkerkMichael Van Kortenhoef--BD2eUit11 
 Anouk van EgmondBoyCrazy pionaBD2eUit2 

Terug naar de top

PONY'S L 1STE PARCOURS, MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

L/A-L/B-L/C, 1e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1tijd1sptn2tijd2
1DaniŽl SchepersNicoVader OnbekendLC1e080,28050,88
 
2DaniŽl SchepersDuo PenottiVader OnbekendLB1e084,74449,27

L/E-L/D, 1e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Lotte Van MaanenOudeland's FoxKantjes RonaldoLD1e084,55031,07
 
2Lila van RijthovenRyan's Son--LD1e480,92  
3Candice Van MotmanHennesseyThree Leaf ShamrockLD1e482,27  
4Maartje ElsendoornMiss MontrealOrlandoLD1e1286,76  

Terug naar de top

PONY'S L 2DE PARCOURS, DIRECT OP TIJD

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

L/A-L/B-L/C, 2e parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1tijd1
1DaniŽl SchepersNicoVader OnbekendLC2e069,13
 
2DaniŽl SchepersDuo PenottiVader OnbekendLB2e069,26

L/D-L/E, 2e parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1tijd1
1Candice Van MotmanHennesseyThree Leaf ShamrockLD2e067,66
 
2Lotte Van MaanenOudeland's FoxKantjes RonaldoLD2e068,24
3Maartje ElsendoornMiss MontrealOrlandoLD2e872,29

Terug naar de top

PONY'S M-Z-ZZ 1STE PARCOURS, MET INGEBOUWDE BARRAGE

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

M/C-Z/D-Z/E-ZZ/D-M/D-M/E-Z/C-ZZ/E, 1e parcours (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1tijd1sptn2tijd2
1Candice Van MotmanKokopelliKanshebberMD1e076,3042,96
2Brent MinnenGolden FutureLexMD1e085,24044,50
 
3Lila van RijthovenRyan's Son--MD1e079,54045
4Sam GroeneveldGolden GloryEsse Golden BigwigMC1e080,14046,04
5Brent MinnenGolden FutureLexZD1e081,39447,62
6Sammy jo PijpersSulaatik's PellegrinoSulaatik's Peter PanMD1e485,18  
7Sammy jo PijpersSulaatik's Mixed MarmeladeMescaleroZD1e884,95  
8Dee jay PijpersKoploperKanshebberZD1e9109,84  

Terug naar de top

PONY'S M-Z-ZZ 2DE PARCOURS, DIRECT OP TIJD

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

M/C-M/D-M/E-Z/C-Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E, 2e parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.sptn1tijd1
1Candice Van MotmanKokopelliKanshebberMD2e065,17
 
2Sam GroeneveldGolden GloryEsse Golden BigwigMC2e475,24
3Sammy jo PijpersSulaatik's PellegrinoSulaatik's Peter PanMD2e479,3
4Dee jay PijpersKoploperKanshebberZD2e486,44

Terug naar de top

PAARDEN B SPRINGEN, DIRECT OP RIJSTIJL

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

B/P (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.sptn1stijl1
1Olivia PleysierTimelessTotilasBP 077,5
2Jasper GaarenstroomOfficePower's ZippoRhodiumBP 073,0
3Pascale Van der MeerJaelizaLordanosBP 070,5
4Tineke Kreijne - BreedveldB SpecialCardentoBP 068,5
 
5Priscilla Van DiejenEclipsZazou RBP 068,0
6Anne Van den HoekEsperadoChocoprinceBP 066,0
7Erik AaltendeenZwiep des FontainesBP 473,0
8Priscilla Van DiejenWicked BP 471,0
9Caitlin SnelHollywoodCardentoBP 468,0
10Luna AgelinkAllure-FlairSandro Boy JuniorBP 463,0
11Lisa TolboomGroenendaal's GabriŽlleZapatero VDLBP 1166,0
12Kim HolstegeFootprintVittorioBP 1267,5
xJan willem PleijsierPaddy's DreamLux ZBP Uit11 

Terug naar de top

PAARDEN L SPRINGEN, DIRECT OP TIJD

Jury: Foppen, G.
Jury: Bruin - de Som De Cerff, J. de
Jury: Wittenberg, C.J.M.

L/P (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.sptn1tijd1
1Karim SardiRoman Boy ZRomantico IiLP 082,25
2Reza BergCapri-SunCaricelloLP 086,09
 
3Olivia PleysierTimelessTotilasLP 089,61
4Tony Van GaalenIngrid van het SlotzichtFlipper D'elleLP 479,19
5Jasper GaarenstroomOfficePower's ZippoRhodiumLP 1094,4

Terug naar de top