DE VOLGENDE SPRINGWEDSTRIJDEN ZIJN: WOENSDAG 5 JUNI PAARDEN 0.70-1.35 - WOENSDAG 19 JUNI PAARDEN 0.70-1.35 - ZATERDAG 29 JUNI PAARDEN 0.70-1.35 - ZONDAG 30 JUNI JEUGDSPRINGEN PAARDEN EN PONY'S 0.30-1.35 & PAARDEN 0.30-1.00


Lijst gemaakt op: 27-05-2024 17:40:28

26 MEI 2024 JEUGDSPRINGEN PONY'S EN PAARDEN 0.30-1.35 & PAARDEN 0.30-1.00


Ring ZONDAG JEUGDSPRINGEN 0.30-0.70 RIJSTIJL PARCOURS
Ring ZONDAG JEUGDSPRINGEN 0.80 RIJSTIJL PARCOURS
Ring ZONDAG JEUGDSPRINGEN 0.90-1.00 RIJSTIJL PARCOURS
Ring ZONDAG JEUGDSPRINGEN 1.10-1.35
Ring ZONDAG PAARDEN 0.30-0.70 RIJSTIJL PARCOURS
Ring ZONDAG PAARDEN RIJSTIJL 0.80-1.00 RIJSTIJL PARCOURS
Ring ZONDAG PAARDEN 1.00 RIJSTIJL PARCOURS

ZONDAG JEUGDSPRINGEN 0.30-0.70 RIJSTIJL PARCOURS

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Zimmermann, A.
Jury: Hendrix, A.

JO12, ZB parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Lisa WeeversMolenaars CookiePontblyddyn Meredith0.40ZBZeewolder Ruiters, PC. De073,57,51    
2Isa KokEyarth MilanHilin Etifedd0.30ZBBosgoed, Stal068,06,52    
 
3Kiki van de GraafLimerickMintfield Sandpiper0.50ZBSoest, PC.066,06,53    
4Lorijn HuijgTurbo 0.50ZBWWNA, PC.1266,06,54    
xLoes van den WijngaardWonderRagazzo S0.40ZBTournoyruiters, PC. DeUit2       
 Julie SlootheerKoetsiershoeve Golden GloryEsse Golden Bigwig0.50ZBHallinckveld (PC), Manege en DressuurstalUit11       

JO19,JO22, ZB parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Robine MondejarDonna Nightfever Design 0.50ZBVoornruiters, PC. De080,08,01    
2Kyra ZwaanBollekes Eldorado VBCassanova0.50ZBSRJV. Groenendaal, PC.473,07,02    
 Puck SwemleHarm's LightfeetWesterhuis Cupido0.50ZBSoest, PC.473,07,2    
 
4Feline DoijerOquino PrescottHolthausen Frodo II0.50ZBSchoteroog, RSC.665,06,54    
xDonna VogelvangCesar van Orchid'sOrchid's Cestanii0.50ZBVoornruiters, PC. DeUit2       

JO12, MB parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Lisa WeeversMolenaars CookiePontblyddyn Meredith0.40MBZeewolder Ruiters, PC. De068,56,51060,9123
2Isabelle Steurstefanies Steady and Straight ForwardEaster Mountain Didly Do0.50MBGarderreentjes, PC. De062,56,02048,0613
 
3Loes van den WijngaardWonderRagazzo S0.40MBTournoyruiters, PC. De363,06,03    
4Isa KokEyarth MilanHilin Etifedd0.40MBBosgoed, Stal470,57,04    
5Julie SlootheerKoetsiershoeve Golden GloryEsse Golden Bigwig0.50MBHallinckveld (PC), Manege en Dressuurstal1865,56,55    

JO19,JO22, MB parcours (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Feline DoijerOquino PrescottHolthausen Frodo II0.50MBSchoteroog, RSC.065,06,51564,6512
 
2Donna VogelvangCesar van Orchid'sOrchid's Cestanii0.50MBVoornruiters, PC. De060,56,0212024
3Kyra ZwaanBollekes Eldorado VBCassanova0.50MBSRJV. Groenendaal, PC.473,07,03    

JO12, ZB parcours (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Isabelle Steurstefanies Steady and Straight ForwardEaster Mountain Didly Do0.60ZBGarderreentjes, PC. De063,56,51    

JO19,JO22, ZB parcours (12 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Jill de KokMiliano KLomansheide Brent0.70ZBLarense Manege, De080,58,01    
2Robine van VugtLoulou 0.60ZBBetuwe, PC.076,07,52    
3Jade SchoutenCova Janah 0.70ZBSoest, PC.075,07,53    
 
4Sophie van ZutphenHeroFurzley First Aide0.70ZBAny Dale Hippique068,57,04    
5Justin van TeunenbroekKCT's RicoSpoekedammetje's Nick0.70ZBSportpaarden Amsterdam (spa), PC.475,57,55    
6Jill de KokLM's IndyBrouwershaven's Diamond Hit0.70ZBLarense Manege, De473,57,56    
7Jet KraaijeveldLegend's BlueLonsdale Legend0.60ZBGiessenlanderij, HC.465,56,57    
8Anouk HerruerValentijnBLUE FOREST SHARON'S STAR0.70ZBHubertus-lisse, PC. St.560,06,08    
9Benthe VosDiamond's Dio--0.70ZBStad en Lande Ruiters, PC.966,06,59    
10Ymke SchreuderArmani D.J.Kantjes Armando0.70ZBSoest, PC.1962,56,010    
xLouise RosetChicoTongerenhof Osmium0.70ZBViergangruiters, PC. DeUit2       
 Aranka JellemaLubeh 0.70ZBSoest, PC.Uit2       

JO12, MB parcours (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Kiki van de GraafLimerickMintfield Sandpiper0.60MBSoest, PC.065,56,51163,312
 
2Lorijn HuijgTurbo 0.60MBWWNA, PC.170,57,02    

JO19,JO22, MB parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Robine MondejarDonna Nightfever Design 0.60MBVoornruiters, PC. De075,57,53048,2625
2Jade SchoutenCova Janah 0.70MBSoest, PC.080,08,01443,8478
3Puck SwemleHarm's LightfeetWesterhuis Cupido0.60MBSoest, PC.078,08,02057,168
 
4Jill de KokLM's IndyBrouwershaven's Diamond Hit0.70MBLarense Manege, De070,07,04050,1848
5Jet KraaijeveldLegend's BlueLonsdale Legend0.60MBGiessenlanderij, HC.068,07,05049,6938
6Anouk HerruerValentijnBLUE FOREST SHARON'S STAR0.70MBHubertus-lisse, PC. St.063,06,57039,8318
7Sophie van ZutphenHeroFurzley First Aide0.70MBAny Dale Hippique068,07,05052,44510
8Robine van VugtLoulou 0.70MBBetuwe, PC.475,07,58    
9Louise RosetChicoTongerenhof Osmium0.70MBViergangruiters, PC. De1263,56,59    
xAranka JellemaLubeh 0.70MBSoest, PC.Uit12       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val, Uit12 = Verkeerd parcours

Terug naar de top

ZONDAG JEUGDSPRINGEN 0.80 RIJSTIJL PARCOURS

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Zimmermann, A.
Jury: Hendrix, A.

JO12, ZB parcours (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
 
xLina DibaPepper's supriceNieuwmoed's Patrick0.80ZBBosgoed, StalUit12       

JO19, ZB parcours (16 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1MeiMei VetterRingfort String of PearlsLarino0.80ZBSoest, PC.073,57,51    
2Sterre HeerzeJappelouOnbekend0.80ZBVG Stables070,07,02    
3Felicia JansenDoerak van de ZonnehoeveMelle Jerom He Stb 1980.80ZBSoest, PC.067,06,53    
4Hannah van HallOnce Upon A TimeHarley Vdl0.80ZBMidland (PV.), PC.065,06,54    
 
5Jeyra RenshoffDuceNumero Uno0.80ZBAny Dale Hippique062,56,05    
6Puck SwemleSpot OnWanagi's Navajo0.80ZBSoest, PC.171,07,06    
7Carmen CoronelTango CXXXIIIRio Tinto0.80ZBStad en Lande Ruiters, PC.470,57,07    
8Charlotte BeekhuisCocoCountry0.80ZBSRJV. Groenendaal, PC.465,06,58    
9Justin van TeunenbroekKCT's RicoSpoekedammetje's Nick0.80ZBSportpaarden Amsterdam (spa), PC.671,07,09    
10Puck SwemleSimply Redrowan0.80ZBSoest, PC.670,07,010    
11Danae ter SteegKheyto KhasanovaKhasanova0.80ZBBosgoed, Stal865,56,511    
12Rosa BrokxSeppeKantje's Carter0.80ZBGroenewoude, PC.973,07,012    
13Rosa LampertLM's Marshylands AkiraWatermill Falcon0.80ZBLarense Manege, De1072,57,013    
14Olivia ColemanGompieWinston0.80ZBMidland (PV.), PC.1065,56,514    
xCharly KoelewijnMy Joke--0.80ZBGouden Adelaar, PC. DeUit11       
 Cyara ter MijtelenEikenhorst's FerryMikel0.80ZBAny Dale, PC.Uit2       

JO12, MB parcours (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Lina DibaPepper's supriceNieuwmoed's Patrick0.80MBBosgoed, Stal1361,06,01    

JO19, MB parcours (20 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Puck SwemleSimply Redrowan0.80MBSoest, PC.075,07,53044,4125
2Linde Den BoerStarlight 0.80MBLarense Manege, De076,08,01047,2556
3Sterre HeerzeJappelouOnbekend0.80MBVG Stables067,56,56043,0417
4Rosa LampertLM's Marshylands AkiraWatermill Falcon0.80MBLarense Manege, De075,57,52752,76810
5Evi Van den HengelNeerduist's MiamiLeandros Sirik0.80MBGroenendaal BV, Stal073,57,54352,78610
 
6Hannah van HallOnce Upon A TimeHarley Vdl0.80MBMidland (PV.), PC.065,06,58045,98311
7Jeyra RenshoffDuceNumero Uno0.80MBAny Dale Hippique065,06,58046,43412
8Puck SwemleSpot OnWanagi's Navajo0.80MBSoest, PC.071,07,05849,81914
9Charlotte BeekhuisCocoCountry0.80MBSRJV. Groenendaal, PC.062,56,010433,78717
10Olivia ColemanGompieWinston0.80MBMidland (PV.), PC.065,56,57Uit12   
11Benthe VosDiamond's Dio--0.80MBStad en Lande Ruiters, PC.168,07,011    
12Carmen CoronelTango CXXXIIIRio Tinto0.80MBStad en Lande Ruiters, PC.475,07,512    
13Felicia JansenDoerak van de ZonnehoeveMelle Jerom He Stb 1980.80MBSoest, PC.468,07,013    
14Danae ter SteegKheyto KhasanovaKhasanova0.80MBBosgoed, Stal467,56,514    
15Jill de KokMiliano KLomansheide Brent0.80MBLarense Manege, De677,07,515    
xYmke SchreuderArmani D.J.Kantjes Armando0.80MBSoest, PC.Uit2       
 Charly KoelewijnMy Joke--0.80MBGouden Adelaar, PC. DeUit11       
 Cyara ter MijtelenEikenhorst's FerryMikel0.80MBAny Dale, PC.Uit11       
 Rosa BrokxSeppeKantje's Carter0.80MBGroenewoude, PC.Uit11       
 MeiMei VetterRingfort String of PearlsLarino0.80MBSoest, PC.Uit12       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val, Uit12 = Verkeerd parcours

Terug naar de top

ZONDAG JEUGDSPRINGEN 0.90-1.00 RIJSTIJL PARCOURS

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Zimmermann, A.
Jury: Hendrix, A.

JO19,JO22, ZB parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Lola Mora PerézKia Ora Cm VD WolfshoeveDANONE I1.00ZBMidland (PV.), RV.075,57,51    
2Esmee HuijgenKantje's LotarKantje's Carter1.00ZBSRJV. Groenendaal, PC.067,57,02    
 
3Esmee HuijgenSubliem's PilotFurzley First Aide1.00ZBSRJV. Groenendaal, PC.065,56,53    
4Giulia PronkOfficierVedet Van De Vondelhoeve1.00ZBLarense Manege, De468,06,54    
5Liselotte KroonJessie-PipiZirocco Blue1.00ZBAny Dale, PC.2262,06,05    
x(HC) Marleen Oudega (HC)LatiezaDouglas1.00ZBMidland (PV.), RV.HC       

JO19,JO22, MB parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Esmee HuijgenKantje's LotarKantje's Carter1.00MBSRJV. Groenendaal, PC.070,57,02036,7313
2Giulia PronkOfficierVedet Van De Vondelhoeve1.00MBLarense Manege, De072,57,01045,4334
 
3Puck SwemleLalaloepsieVolfonic1.00MBSoest, PC.070,07,03045,0225
4Joëlle Van KesterenLovely-EibeGrand Slam VDL1.00MBBosgoed, Stal470,57,04    
5Esmee HuijgenSubliem's PilotFurzley First Aide1.00MBSRJV. Groenendaal, PC.465,56,55    
6Kiek DubbelboerElmy van de HaarElmo1.00MBSoest, PC.867,56,56    
7Liselotte KroonJessie-PipiZirocco Blue1.00MBAny Dale, PC.862,06,07    

JO19,JO22, ZB parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Phienne RemptKoningshoek FabianTongerenhof Osmium0.90ZBSoest, PC.073,07,51    
2Julia GrootenhuisLM's Garshuey Grey Boy 0.90ZBLarense Manege, De070,57,02    
3Luca SchrijverSparkyStraboe Bobby0.90ZBSoest, PC.066,06,53    
 
4Kiek DubbelboerElmy van de HaarElmo0.90ZBSoest, PC.460,56,04    
5Puck SwemleLalaloepsieVolfonic0.90ZBSoest, PC.1470,06,55    
6Linde Den BoerStarlight 0.90ZBLarense Manege, De2475,07,56    
xYfke HoldingaLa QuintaHoppenhof's Ronald0.90ZBAny Dale, PC.Uit2       
 Miralda TreurRanch4's FayKielshoop Honeyhill0.90ZBWest Stichtse Ruiters, PC. DeNG       
 Emilie OuwehandSir LancelotKierow Van Klaverborch0.90ZBAny Dale, PC.Uit2       
 Roos BosseBelcampo's CharmeurHoppenhof's Jasper0.90ZBSportpaarden Amsterdam (spa), PC.Uit2       
 (HC) Marthe Leenen (HC)KaelaSulaatik's Versace0.90ZBMidland (PV.), PC.HC       

JO19,JO22, MB parcours (8 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Evi Van den HengelNeerduist's MiamiLeandros Sirik0.90MBGroenendaal BV, Stal072,57,01040,0512
2Luca SchrijverSparkyStraboe Bobby0.90MBSoest, PC.065,06,52758,3924
 
3Phienne RemptKoningshoek FabianTongerenhof Osmium0.90MBSoest, PC.473,07,53    
4Julia GrootenhuisLM's Garshuey Grey Boy 0.90MBLarense Manege, De465,56,54    
xYfke HoldingaLa QuintaHoppenhof's Ronald0.90MBAny Dale, PC.Uit2       
 Miralda TreurRanch4's FayKielshoop Honeyhill0.90MBWest Stichtse Ruiters, PC. DeNG       
 Emilie OuwehandSir LancelotKierow Van Klaverborch0.90MBAny Dale, PC.Uit2       
 (HC) Marthe Leenen (HC)KaelaSulaatik's Versace0.90MBMidland (PV.), PC.HC       
 (HC) Roos Bosse (HC)Belcampo's CharmeurHoppenhof's Jasper0.90MBSportpaarden Amsterdam (spa), PC.HC       

Uitsluitingsredenen: Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit3 = Hulp van derden

Terug naar de top

ZONDAG JEUGDSPRINGEN 1.10-1.35

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Zimmermann, A.
Jury: Hendrix, A.

JO19,JO22, ZB parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Splinter BergsmaImpresseCasall1.10ZBRonde Venen, RV.085,08,51    
2Reeza Van der HorstIesyrena MBZirocco Blue1.20ZBSoest, RV.480,08,02    
 
3Giulia PronkLM's Storm 1.10ZBLarense Manege, De475,07,53    
4Nadege RoosjenFigaroUp To Date1.20ZBGroenendaal BV, Stal472,57,04    
5Bente BrokxMLC's Napels BlueCountry Man1.10ZBGroenewoude, RV.472,07,05    
6Britt OolthuisLafayette Lavsca HjbHarley Vdl1.30ZBIn Den Bosch, RV.875,07,56    

JO19,JO22, MB parcours (10 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Britt OolthuisLafayette Lavsca HjbHarley Vdl1.20MBIn Den Bosch, RV.077,57,51151,2612
2Zahra-Lindi MalkusVernie's InspirationVerdi1.20MBHeuvelruiters, RV.073,07,021281,9324
3Splinter BergsmaImpresseCasall1.20MBRonde Venen, RV.478,07,53    
 
4Giulia PronkLM's Storm 1.10MBLarense Manege, De475,57,54    
5Geralda Ter MaatenIpwithsEtoulon1.10MBWillaerruiters, RV.475,07,55    
6Lola Mora PerézKia Ora Cm VD WolfshoeveDANONE I1.10MBMidland (PV.), RV.473,07,56    
7Nadege RoosjenFigaroUp To Date1.20MBGroenendaal BV, Stal472,57,07    
8Bente BrokxMLC's Napels BlueCountry Man1.10MBGroenewoude, RV.472,07,08    
9Joëlle Van KesterenLovely-EibeGrand Slam VDL1.10MBBosgoed, Stal870,07,09    
xMarleen OudegaLatiezaDouglas1.10MBMidland (PV.), RV.Uit11       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val

Terug naar de top

ZONDAG PAARDEN 0.30-0.70 RIJSTIJL PARCOURS

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Zimmermann, A.
Jury: Hendrix, A.

0.30ˇ0.40ˇ0.50ˇ0.60ˇ0.70/P, ZB parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Zoë HartkoornAmazing Grace 0.60ZBSoest, RV.471,07,01    
 
2Roos de KorteNepressive D.JImpressive VDL0.60ZBH.C.B. 't Veldhuis Pannekoekerie BV.660,56,02    
3*Shannon van LeeuwenTosca 0.40ZB 2160,06,03    
xElise van der BentI'm Nozem ZIce Breaker E.B.0.60ZBValleiruiters, RV. DeUit2       

0.30ˇ0.40ˇ0.50/P, ZB parcours (2 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Anne-Marie ViergeverJolieVivaldi0.50ZBSoest, RV.065,56,51    
 
xLarissa RietvinkJoule VDNElectron0.40ZBHubertus-lisse, RV. St.Uit2       

0.60ˇ0.70/P, ZB parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Paulien WartenaCualhtli of Heritage ZCorrdino Ch0.70ZBVG Stables068,07,01    
 
2Bente RigterDiablo 0.70ZBGouden Adelaar, RV. De066,07,02    
3Esmé Van LeuverenOdyssey 0.60ZBSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.1865,06,03    
x(HC) Ben Vermeulen (HC)Limited EditionIbisco0.70ZBSoest, RV.HC       

0.30ˇ0.40ˇ0.50ˇ0.60ˇ0.70/P, MB parcours (4 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Roos de KorteNepressive D.JImpressive VDL0.60MBH.C.B. 't Veldhuis Pannekoekerie BV.260,06,01    
 
2*Shannon van LeeuwenTosca 0.50MB 460,06,02    
3Zoë HartkoornAmazing Grace 0.60MBSoest, RV.871,07,03    
4Elise van der BentI'm Nozem ZIce Breaker E.B.0.60MBValleiruiters, RV. De857,55,54    

0.30ˇ0.40ˇ0.50/P, MB parcours (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Larissa RietvinkJoule VDNElectron0.40MBHubertus-lisse, RV. St.163,06,51    

0.60ˇ0.70/P, MB parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Esmé Van LeuverenOdyssey 0.60MBSportpaarden Amsterdam (SPA), RV.070,07,01054,8112
 
2Paulien WartenaCualhtli of Heritage ZCorrdino Ch0.70MBVG Stables068,07,02054,9424
3Bente RigterDiablo 0.70MBGouden Adelaar, RV. De863,06,53    
xAnne-Marie ViergeverJolieVivaldi0.60MBSoest, RV.Uit11       
 (HC) Ben Vermeulen (HC)Limited EditionIbisco0.70MBSoest, RV.HC       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val, Uit12 = Verkeerd parcours

Terug naar de top

ZONDAG PAARDEN RIJSTIJL 0.80-1.00 RIJSTIJL PARCOURS

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Zimmermann, A.
Jury: Hendrix, A.

0.80ˇ0.90ˇ1.00/P, ZB parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Maud Van der HeidenIkara van 't LindenhofBoris van het Kluizebos0.80ZBGelderse Boys, RV.068,06,51    
 Bo van DrutenGrand beauChello Ill VDL0.90ZBAny Dale, RV.068,06,51    
 
3Noelle Van ToorNew Jumping Treasure EvoConnect0.90ZBGiessenlanderij, HC.067,56,53    
4Olivier BeringerAntoinette van 't Vossenhof ZAmadeo Van 'T Vossenhof Z0.90ZBWest Stichtse Ruiters, RV.473,57,54    
5Kirsten LagerwerfIt's me mr NinoVader Onbekend0.80ZBAan de Ringvaert, PC.470,57,05    
6Lot VerheydenIsidoreWietvot0.90ZBVoornruiters, RV. De1175,07,56    

0.80ˇ0.90ˇ1.00/P, MB parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Maud Van der HeidenIkara van 't LindenhofBoris van het Kluizebos0.90MBGelderse Boys, RV.068,06,51257,212
2Kirsten LagerwerfIt's me mr NinoVader Onbekend0.80MBAan de Ringvaert, PC.065,56,52550,8124
 
3Olivier BeringerAntoinette van 't Vossenhof ZAmadeo Van 'T Vossenhof Z0.90MBWest Stichtse Ruiters, RV.472,57,03    
4Noelle Van ToorNew Jumping Treasure EvoConnect0.90MBGiessenlanderij, HC.465,06,54    
5Anne Van SchaikMilanaCasaron0.90MBGelderse Boys, RV.1465,56,55    

0.80ˇ0.90/P, ZB parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Shannon Van OirschotFriendship 0.90ZBMidland (PV.), RV.075,57,51    
 
2Misha Van der SlootQ&Q ZQuasimodo Z0.90ZBHubertus-lisse, RV. St.065,06,52    
3Kira van WindenObligo BEverdale0.80ZBVoorwaarts, RV.770,06,53    
x(HC) Victoria Van Breemen (HC)Conello van 't Hooghof ZCocodrillo Z0.80ZBVoornruiters, RV. DeHC       
 (HC) Michelle Brouwer (HC)Living DaylightArezzo VDL0.90ZBSoest, RV.HC       

0.80ˇ0.90/P, MB parcours (3 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Kira van WindenObligo BEverdale0.80MBVoorwaarts, RV.067,56,51150,4512
 
2Anouk WindtOikos IKCantona TN (Ex Cornet Z)0.90MBVoornruiters, RV. De780,08,02    
x(HC) Victoria Van Breemen (HC)Conello van 't Hooghof ZCocodrillo Z0.80MBVoornruiters, RV. DeHC       

Terug naar de top

ZONDAG PAARDEN 1.00 RIJSTIJL PARCOURS

Jury: Wittenberg, C.J.M.
Jury: Zimmermann, A.
Jury: Hendrix, A.

1.00/P, ZB parcours (5 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Lotte KarsemeijerMeant to beQuiran1.00ZBWest Stichtse Ruiters, RV.072,57,01    
 
2Britt De RijkKon-TikiHarley Vdl1.00ZBSRJV. Groenendaal, RV.068,57,02    
3*Chemaine DupuisNANZIRIChacfly1.00ZBWillaerruiters, RV.067,56,53    
4Sanne van VoorthuizenIncaFincent1.00ZBWillaerruiters, RV.470,07,04    
xYara FrankenKingstien WVigo D' Arsouilles1.00ZBBosgoed, StalNG       
 (HC) Nadege Roosjen (HC)Askaban ZAldo Du Plessis1.00ZBGroenendaal BV, StalHC       

1.00/P, MB parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Bo van DrutenGrand beauChello Ill VDL1.00MBAny Dale, RV.073,07,51257,5112
2Sanne van VoorthuizenIncaFincent1.00MBWillaerruiters, RV.070,07,02Uit12   
 
3Britt De RijkKon-TikiHarley Vdl1.00MBSRJV. Groenendaal, RV.065,56,53Uit11   
4Lotte KarsemeijerMeant to beQuiran1.00MBWest Stichtse Ruiters, RV.468,07,04    
5*Chemaine DupuisNANZIRIChacfly1.00MBWillaerruiters, RV.460,56,05    
xLot VerheydenIsidoreWietvot1.00MBVoornruiters, RV. DeUit2       
 Yara FrankenKingstien WVigo D' Arsouilles1.00MBBosgoed, StalNG       
 (HC) Nadege Roosjen (HC)Askaban ZAldo Du Plessis1.00MBGroenendaal BV, StalHC       

1.00/P, ZB parcours (6 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Nathalie Van Emden - NeisinghFrodoZacharov1.00ZBSoest, RV.073,07,01    
2Anouk JellemaLoureenVerdi1.00ZBSoest, RV.466,06,52    
 
3Charlotte SolBonheurZapatero VDL1.00ZBKraaij afd. Paard, RSC.465,56,53    
4Irene LubbeJulaCharmeur1.00ZBWillaerruiters, RV.863,56,54    
5Melanie Van GamerenToulonTangelo Van De Zuuthoeve1.00ZBSoest, RV.1270,07,05    
xAnnelies HoogenboomOmeradeOEldorado van de Zeshoek1.00ZBWest Stichtse Ruiters, RV.Uit15       

1.00/P, MB parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaardVaderHoogteP.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1pp1sptn2tijd2pp2pp.tot
1Anouk WindtOikos IKCantona TN (Ex Cornet Z)1.00MBVoornruiters, RV. De082,58,01551,1812
2Shannon Van OirschotFriendship 1.00MBMidland (PV.), RV.077,57,521070,7124
3Anouk JellemaLoureenVerdi1.00MBSoest, RV.065,56,53Uit12   
 
4Charlotte SolBonheurZapatero VDL1.00MBKraaij afd. Paard, RSC.468,07,04    
5Michelle BrouwerLiving DaylightArezzo VDL1.00MBSoest, RV.467,56,55    
6Irene LubbeJulaCharmeur1.00MBWillaerruiters, RV.463,56,56    
7Melanie Van GamerenToulonTangelo Van De Zuuthoeve1.00MBSoest, RV.865,56,57    
8Annelies HoogenboomOmeradeOEldorado van de Zeshoek1.00MBWest Stichtse Ruiters, RV.1163,06,08    
9Nathalie Van Emden - NeisinghFrodoZacharov1.00MBSoest, RV.1568,56,59    
xMisha Van der SlootQ&Q ZQuasimodo Z1.00MBHubertus-lisse, RV. St.NG       

Uitsluitingsredenen: Uit1 = 2e ongehoorzaamheid, Uit2 = 3e ongehoorzaamheid, Uit11 = Val, Uit12 = Verkeerd parcours, Uit15 = 20 strafpunten

Terug naar de top